Among Us proximity chat - jak pobrać i zainstalować voice chat mod?

Najnowszy Among Us proximity chat mod jest dostępny publicznie. Do korzystania z niego wystarczy jego pobranie i szybka instalacja. Jak pobrać i zainstalować voice chat do Among Us?

among us proximity chat


Among Us proximity chat

Popularny ostatnio mod do Among Us pozwala na komunikację graczy stojących blisko siebie za pomocą proximity voice chat.

Zobacz także: Co to jest Among Us LockScreen? Blokada ekranu w smartfonie z nową aplikacjąProximity chat do Among Us działa na zasadzie odległości, im bliżej stoimy danego graczy, tym lepiej go słyszymy. Tyczy się to również kierunków, z których słyszymy dobiegające głosy.

Najnowszy mod do Among Us (proximity chat) dostępny jest nareszcie dla graczy, również w trybie online. Wszystko za sprawą content creator'a do Among Us, jakim jest Ottomated (@Ottomated_ na Twitterze). Dzięki niemu możliwe jest włączenie Among Us z proximity chat'em.

Poradnik jak zainstalować proximity chat do Among Us

Pierwszym krokiem do instalacji proximity chat jest posiadanie aplikacji CrewLink (do pobrania tutaj). Instrukcja, która jest tam zawarta opisuje krok po kroku jak zainstalować program, aby można było włączyć Among Us używając proximity voice chat mod.

Zobacz także: Jak zagrać w Among Us 3D? Darmowy Among Us 3D na Steam!  • Pobierz najnowszy plik .exe [CrewLink-Setup-#.#.#.exe]
  • Zainstaluj moda CrewLink (może zostać wykryty przez niektóre antywirusy)
  • Włącz grę Among Us przy pomocy aplikacji CrewLink
  • Dołącz lub stwórz nową gręAby móc sprawnie korzystać z proximity chat w Among Us, każda osoba znajdująca się na serwerze musi mieć pobraną aplikację i uruchomioną grę za jej pomocą.


Rozwiązanie problemów z Among Us proximity chat

Modowanie gry często wiąże się z różnymi problemami, dlatego jeśli gra nie uruchamia się poprawnie jest kilka rzeczy do sprawdzenia przed ponownym włączeniem.

Zobacz także: Ilu graczy gra w Among Us w 2020 roku?

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że wszyscy gracze na serwerze korzystają z najnowszej wersji CrewLink oraz grają na najnowszej (nie beta) wersji gry Among Us. Dodatkowo każda z grających osób musi posiadać działający mikrofon.

Każda z grup grająca w Among Us z użyciem proximity chat mająca problemy z serwerem głosowym może skorzystać z instrukcji do stworzenia własnego serwera głosowego.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza