Polska Liga Esportowa CS:GO - ostatnia kolejka Dywizji Mistrzowskiej

Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka fazy zasadniczej Dywizji Mistrzowskiej w PLE CS:GO. Widowisko nie zawiodło. Mecze z ubiegłego dnia dostarczyły wielu wrażeń w Polskiej Lidze Esportowej.

ple cs go


Polska Liga Esportowa CS:GO

Wczorajsze mecze w PLE CS:GO mogły zrobić wrażenie na niejednym kibicu. Pomijając fakt, iż do boju stanęły czołowe zespoły w Polsce, to i same mecze przebiegały bardzo dynamicznie ku uciesze widzów.

Zobacz również: Bind na skakanie na scrollu - Przydatne bindy CS:GOW szranki stanęły bowiem takie zespoły jak:

  • Actina PACT vs Liquid Biceps
  • Illuminar Gaming vs Honoris
  • Wisła All In! Games Kraków vs AVEZ EsportPolska Liga Esportowa utrzymała bardzo wysoki poziom realizacji widowiska, które przełożyło się na wysoki poziom rywalizacji na mapach.

Actina PACT gładko przejechała się po przeciwnikach i rozłożyło Liquid Biceps na łopatki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Illuminar Gaming w tym sezonie jest nie do pokonania, nie tylko w PLE. Sezon kończą bez porażki w fazie zasadniczej, a to oznacza również dobre spotkanie w ich wykonaniu przeciwko Honoris. Po przegranej pierwszej mapie wzięli się w garść i ostatecznie zakończyli spotkanie wynikiem 2:1.

AVEZ Esport po dwóch bardzo wyrównanych mapach ostatecznie zgarnęła wszystko dla siebie, pokonując Wisła All In! Games Kraków wynikiem 2:0. Dzięki zdobytemu ACE przez Wiktora "mynio" Kruka Marcin Gortat wpłaci 3 tys. złotych na wybraną zbiórkę.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza