krimz i jego konto Steam oczyszczone z VAC Bana w CS:GO!

Kilka dni temu pojawiła się dość głośna informacja o VAC Banie na koncie profesjonalnego gracza CS:GO - fnatic krimz. Jak się okazuje, cała sprawa została zakończona happy endem.

krimz steam


krimz z VAC Banem na koncie Steam

Konto Steam krimza zostało oficjalnie zablokowane przez Valve. Nie wiadomo dlaczego, gdyż sam gracz również był zaskoczony, że po tak długiej karierze na scenie profesjonalnej nagle dostaje stałą blokadę konta od dewelopera gry.

Zobacz również: Bind na tekst CS:GO - jak zbindować tekst w CS:GO?Cała akcja z falą VAC Banów niestety była związana z popularnym portalem do tworzenia gier w CS:GO - esportal. Ich serwis, a właściwie ich antycheat powodował problemy, które razem z oprogramowaniem od Valve stanowiły dość dużą blokadę, gdyż wykrywany był jako hack i z automatu blokowany przez system VAC.

Zobacz również: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?Cała akcja zakończyła się pomyślnie, gdyż esportal nawiązał komunikację z deweloperami gry, a Ci przejrzeli wszelkie zgłoszenia pochodzące właśnie z tego źródła. Spora część graczy odzyskała swoje konta, w tym również sam zainteresowany - krimz.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza