Valorant postacie - opis umiejętności agenta Breach

Valorant postacie opis umiejętności agenta Breach


Postacie w Valorant stanowią główną siłę całej drużyny. To właśnie dzięki ich umiejętnościom jesteś w stanie pokonać lub zaskoczyć przeciwnika. Mnogość zagrań pozwala na tworzenie multum kombinacji, które w połączeniu z Twoją drużyną mogą okazać się kluczem do zwycięstwa. Zostań na dłużej i poczytaj opis postaci Breach w Valorant, który szczegółowo wyjaśni Ci działanie poszczególnych umiejętności postaci.
Valorant postacie - opis umiejętności BreachValorant postacie - opis umiejętności Breach

BREACH


Breach jest postacią o bardzo silnych umiejętnościach, które wspomagają jego bądź jego kompanów podczas walki. Najsilniejszym jego aspektem jest specjalność w walce z wrogami na krótki dystans. Jest w stanie zabić, oślepić lub ogłuszyć przeciwnika, który znajduje się nawet za ścianą.


Breach Rozbłysk

ROZBŁYSK

Umiejętność, która strzela ładunkiem oślepiającym. Oślepi każdego, kto patrzy w jego stronę. Umiejętność działa przez ściany.

Breach Uskok

USKOK

Ładunek, który oszałamia wszystkich na swojej drodze. Uniemożliwia celne strzelanie i przemieszczanie się w trakcie trwania.

Breach Wstrząs Wtórny

WSTRZĄS WTÓRNY

Ładunek, który zadaje duże obrażenia przez ścianę każdemu, kto pojawi się w jego strefie działania.

Breach Kaskadowe Tąpnięcie (Ult)

KASKADOWE TĄPNIĘCIE (ULT)

Umiejętność, która oszałamia i przemieszcza wrogów na dużym obszarze. Uniemożliwia strzelanie i poruszanie się.


Breach jest postacią silnie współpracującą z drużyną. Efekt jego umiejętności trwa na tyle długo, aby umożliwić kolegom z drużyny sprawne wejście na bombsite lub zajęcie pozycji. Breach jest jedną z tych postaci, które nie nadają się do walki na pierwszym froncie. Mocą Breach'a jest używanie skilli w taki sposób, aby gra reszty drużyny była bardziej efektywna.


Zobacz pozostałe opisy umiejętności bohaterów w Valorant:

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza