Valorant postacie - opis umiejętności agenta Reyna

Valorant postacie opis umiejętności agenta Reyna

Umiejętność odpowiedniego używania postaci w Valorant sprzyja całej drużynie. Poprawnie wykorzystywany agent jest w stanie sam zmienić wynik gry. Przeczytaj dokładnie opis umiejętności agenta Reyna w Valorant.
Valorant postacie - opis umiejętności Reyna


Valorant postacie - opis umiejętności agenta Reyna

REYNA


Reyna w Valorant jest postacią silnie działającą w pojedynkę. Umiejętności Reyna'y praktycznie w żadnym stopniu nie pomagają reszcie sojuszników. Cała moc tego agenta skupia się na solowych pojedynkach i co ważne na umiejętnościach strzeleckich gracza. Gracz, który wybiera Reyna'e musi być bardzo dobry aimowo. W przeciwnym razie cała siła tego bohatera po prostu nie działa. Umiejętności Reyna'y współgrają dobrze tylko wtedy, kiedy jesteśmy w stanie zabijać napotkanych na drodze przeciwników.Valorant Reyna Pożarcie

POŻARCIE


Po zabiciu wroga, nad przeciwnikiem pojawia się kula duszy, która jest aktywna przez 3 sekundy. W tym czasie możemy skorzystać z umiejętności Pożarcia, który wyleczy nasze punkty zdrowia. W momencie korzystania z Cesarzowej (Ult Reyna'y) Pożarcie aktywuje się automatycznie i nie zabiera kuli duszy.


Valorant Reyna Drwina

DRWINA


Umiejętność, która działa bardzo podobnie jak Pożarcie, która wykorzystuje kule duszy po pokonanym przeciwniku. Różnica jest taka, że Drwina nie leczy, a pozwala na bycie nieuchwytnym (nieśmiertelnym) przez krótką chwilę. W momencie korzystania z Cesarzowej Drwina daje nam dodatkowo niewidzialność.


Valorant Reyna Rzut Okiem

RZUT OKIEM


Rzut okiem to umiejętność działająca na zasadzie flesha'y w Valorant. Reyna wypuszcza oko, które na sporym dystansie ogranicza widoczność przeciwników, którzy spojrzą w jego stronę.


Valorant Reyna Cesarzowa

CESARZOWA


Cesarzowa to umiejętność specjalna (ultimate/ult) u Reyna'y. Nasz bohater wpada w szał, który daje nam większą szybkostrzelność, szybkość wyposażenia i przeładowania broni. Co ważne - czas trwania Cesarzowej odnawia się z każdym zdobytym fragiem.Podsumowując - Reyna w Valorancie jest postacią głównie solową, której zadaniem jest poprowadzenie drużyny do zwycięstwa. Dzięki umiejętnościom leczenia oraz unikania kul czy przeciwników jest w stanie w pojedynkę zajmować bombsite czy bezproblemowo pokonywać wrogów. W pierwszych sekundach rundy może szybko wyleczyć punkty HP, które pozwolą jej na dalsze kontynuowanie walki.


Zobacz pozostałe opisy umiejętności bohaterów w Valorant:

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza