Pracownik Riot Games zdradził nadchodzące buffy dla Viper w Valorant! Czy będzie grywalna?


Valorant Viper nadchodzące buffy od Riot Games

Pracownik Riot Games - Ryan "Morello" Scott zdradził na ostatniej transmisji w serwisie Twitch.tv kilka z nadchodzących zmian dla Viper w następnym patchu Valorant. Co nowego zobaczymy? Czy postać będzie ponownie ogrywana przez graczy?
Viper w Valorant nieużywaną postacią


Jak dobrze wiemy Viper w Valorant nie była i nie jest zbyt chętnie wybierana przez graczy. Ograniczone możliwości swoich umiejętności sprawiają, że w puli bohaterów są postacie znacznie lepsze do drużynowej gry.

Kres temu postanowił postawić Riot Games, który już w nadchodzącym patchu do Valorant zamierza zbuffować Viper, aby z powrotem wróciła do łask graczy. O zmianach wypowiedział się pracownik Riot Games - Ryan "Morello" Scott, a całą wypowiedź można znaleźć pod tym linkiem.

Co nowego zobaczymy w Viper?


Jak wspomina "Morello" Viper w Valorant nie będzie przebudowywana, a bardziej stuningowana. Dostanie odpowiednie wzmocnienia, aby jej umiejętności w walce z przeciwnikami okazywały się bardziej przydatne.

Najważniejszą ze zmian dla Viper w Valorant jest znaczne poprawienie (zbuffowanie) umiejętności specjalnej (ultimate) Viper - Gniazdo Żmij. W założeniu ma trwać trzykrotnie dłużej, co pozwolić ma na większe pole do manewru podczas wychodzenia z zielonej chmury. Nowe zagrywki, wymijanie przeciwników, to wszystko ma pomóc w zagrywkach prowadzonych po użyciu ulta Viper.

Ryan Scott mówi dalej, że pewna zmiana pojawi się również w obrębie samego ulta, gdzie wielu agentów może do jej środka wrzucić czy to granat od Raze, czy to strzałę od Sovy. Poprawka ma sugerować większe pole do popisu dla Viper, która w różnych mindgames'owych zagrywkach z przeciwnikami ma wychodzić obronną ręką.

Patch do Valorant ma pojawić się już niebawem, a to oznacza że niedługo sami będziemy mogli zabrać się za testowanie wspomnianych wyżej zmian.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza