Patch 1.04 w Valorant. Czekają nas nerfy i buffy postaci. Co powinieneś wiedzieć?

patch valorant


Zbliża się kolejna aktualizacja gry Valorant, oznaczona numerem 1.04. Riot zapowiedział kilka zmian w systemie działania postaci. Są to między innymi nerfy i buffy dla postaci takich jak Sage czy Raze. Co dokładnie zmieni się po patchu?
Nerfy i Buffy: Raze, Sage, Viper, Breach


Data dokładnej aktualizacji nie jest jeszcze podana, jednak można się spodziewać, że Riot Games, jak w cotygodniowych aktualizacjach i w tym tygodniu zaskoczy nas czymś nowym. Nowy patch ma pojawić się na serwerach około 21 lipca.


Deweloperzy gry przedstawili wstępnie jakie postacie otrzymają poprawki. Twórcy gry podzielili się również informacjami na temat przyszłych zmian i dodatków w grze.

Patch 1.04 w Valorant


Podczas aktualizacji zmiany mają dostać co najmniej cztery postacie, jednak nie jest wykluczone, że pojawią się także kolejne.

Na ten moment wiemy o zmianach dla:

Buffy:
  • Breach
  • Viper

Nerfy:
  • Raze
  • Sage

Czego dokładnie możemy się spodziewać? Jeśli chodzi o Viper, dokładne informacje znajdziecie w omówieniu zmian dla Viper. Breach natomiast prawdopodobnie zyska na swojej sile, dzięki której będzie w stanie lepiej radzić sobie w solowych pojedynkach.

Z kolei nerfy dla Raze oznaczać mogą osłabienie jej ulta - rakiety, gdyż siła tej umiejętności była zbyt duża. U Sage możemy spodziewać się osłabionego leczenia, być może dłuższy czas odnawiania lub osłabiona wartość leczonych punktów zdrowia.

Nowości i plany w Valorant


Riot Games zapowiada również kilka nowości i dodatków, które w przyszłości mają pojawić się w Valorant. Na ten moment podzielili się wiedzą na temat systemu prezentów oraz możliwość oglądania powtórek meczy.

“W VALORANT na pewno pojawią się prezenty (już wkrótce™)! Chcemy zapewnić graczom możliwość podarowania komuś zawartości gry z okazji zwycięstwa, świąt czy dowolnego wydarzenia, które zechcą uczcić. Zamierzamy wprowadzić prezenty pod koniec 2020 roku, ale planowany termin może się zmienić bliżej tej daty.”

Data wprowadzenia prezentów jest bliżej określona i ma pojawić się końcem tego roku. Z kolei system powtórek to sprawa otwarta i deweloperzy nie potwierdzają konkretnych terminów.

“Tak! Powtórki to temat, który zamierzamy zgłębić w niedalekiej przyszłości. Gracze z pewnością znajdą cały wachlarz ciekawych opcji wykorzystania takiego systemu, np. do analizowania wcześniejszych meczów pod względem taktyki czy do tworzenia pikantnych memów.”

Na pewno powyższe zmiany urozmaicą ponownie grę, dlatego z wyczekiwaniem odliczamy godziny do wprowadzenia patchu 1.04 w Valorant na serwery!

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza