KillJoy: Nowa postać w Valorant! Omówienie umiejętności

killjoy valorant

Za sprawą wycieku informacji na oficjalnej stronie Valorant poznaliśmy umiejętności nowego agenta w Valorant, który zawita do nas na początku sierpnia w premierze aktu II. Czy będzie OP? Czego możemy się spodziewać? Jak wyglądają jego skille?
KillJoy - nowa postać w Valorant


Póki co nie wiemy jak prezentować się będzie nowy agent, jednak wiemy jakie umiejętności będzie posiadał. W szybkim skrócie omówimy sobie umiejętności nowej postaci KillJoy.


ALARMBOT


kill-joy-alarmbot

Umiejętność pod [C], Alarmbot, wyposaża agenta w bota, który na krótkim dystansie po zobaczeniu wroga ostrzeliwuje go pociskami. Pociski nie są na tyle mocne, aby zabić wroga, jednak skutecznie rozpraszają i przeszkadzają w zajmowaniu bombsite'u. Dodatkowo zdradza on pozycje przeciwnika, który wejdzie w obszar jego działania.

valorant-kill-joy-alarmbotTURRET


killjoy-turret

Umiejętnością [Q] KillJoy'a jest Turret. Rozstawia on wieżyczkę, która strzela do wrogów znajdującym się w obszarze działania skilla. Przytrzymując klawisz można ponownie zabrać wieżyczkę i rozstawić ją w innym miejscu.

valorant-killjoy-turret


NANOSWARM


killjoy-nanoswarm

Pod klawiszem [E] znajdziemy umiejętność Nanoswarm. Jest to specjalny granat, który po rzuceniu staje się niewidzialny dla przeciwników. Możemy aktywować go w dowolnym momencie (niczym klatkę Cypher'a) uniemożliwiając tym samym chociażby rozbrajanie Spike'a. Po aktywowaniu przeciwnik stojący w obrębie pola otrzymuje spore obrażenia, które są w stanie go wyeliminować.

valorant-killjoy-nanoswarm


LOCKDOWN


killjoy-lockdown

Umiejętnością Ultimate [X] KillJoy'a jest Lockdown. Rozstawia on urządzenie, które ładuje się około 14 sekund, po czym ogłusza wrogów na czas 8 sekund. Oszołomieni wrogowie tracą na ten czas broń oraz pozostają spowolnieni. W tym czasie są tylko prostymi celami, gdyż nie mogą podejmować pojedynku ani uciec z pola rażenia. Warto pamiętać, że urządzenie w trakcie ładowania można zniszczyć, tym samym przerywając Ultimate KillJoy'a.

valorant-killjoy-lockdown

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza