Ledley King - nowy bohater FUT Hero w FIFA 23

Na rynku transferowym i w paczkach można znaleźć już nowego Bohatera FUT w FIFA 23, Ledleya King'a.

Ledley King FUT Hero FIFA 23

Niedawno pojawiła się informacja mówiąca o tym, że do trybu Ultimate Team w FIFA 23 zawita nowy bohater FUT Hero, Ledley King. Po początkowych perypetiach z jego dostępnością, nareszcie pojawiła się możliwość zakupu jego karty na rynku FUT 23.

FUT Hero Ledley KingLedley King to angielski piłkarz, który swoją karierę klubową zakończył w 2012 roku. Był to zawodnik występujący na pozycji środkowego obrońcy, który spędził 14 sezonów w jednej drużynie, Tottenham Hotspur.

Ledley King FIFA 23 - statystyki
Ledley King FIFA 23 - statystyki

W FIFA 23 otrzymał specjalną kartę Bohatera FUT, która łączy się nie tylko z Anglikami, ale także ze wszystkimi kartami z angielskiej Premier League. Karta Ledleya King'a w FIFA 23 Ultimate Team posiada 2 gwiazdki sztuczek oraz 4 gwiazdki słabszej nogi. Jest wysoki, gdyż liczy aż 188 cm wzrostu, a dodatkowo jego statystyki defensywne wykraczają poza przeciętność. Karta ta może okazać się strzałem w dziesiątkę dla nowych graczy, ponieważ jest to idealny stoper, za którego na dzień dzisiejszy zapłacimy około 130 tys. monet (coinsów).

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza