hades oficjalnie rozstaje się z ENCE

hades ENCE

Przygoda Olka "hadesa" Miśkiewicza w ENCE oficjalnie dobiegła końca. Organizacja osiągnęła porozumienie z polskim snajperem i przedterminowo zakończyła z nim kontrakt.

hades opuszcza ENCETo było więcej niż pewne. hades ostatnie cztery miesiące spędził na ławce rezerwowych w ENCE po zmianie snajpera na Alvaro "SunPayus'a" Garcia'e. W tym czasie jednak nie próżnował, ponieważ został wypożyczony do Finest i pomimo rozstania się także z tym pracodawcą, nadal cała piątka gra razem ze sobą.

Przygoda hadesa z ENCE rozpoczęła się w maju 2021 roku, kiedy to tymczasowo dołączył do zespołu pod nieobecność Aleksiego "allu" Jalli. Szybko udowodnił, że do tej ekipy nadaje się idealnie, bo zaledwie po miesiącu gry oficjalnie podpisał stały kontrakt z fińską firmą.

ENCE, z dwoma Polakami na pokładzie, miało świetny początek tego roku. Zarówno podczas ESL Pro League Season 15, jak i IEM Dallas udało się wywalczyć finał turnieju. Niestety w obu przypadkach nie zdołali pokonać swojego ostatniego oponenta.

hades poinformował w swoich mediach społecznościowych, że jest otwarty na nowe oferty na 2023 rok, co może sugerować, że nie wiąże swojej przyszłości z zespołem ex-Finest.

Aktualny skład ENCE wygląda następująco:

  • Marco "⁠Snappi⁠" Pfeiffer
  • Paweł "⁠dycha⁠" Dycha
  • Pavle "⁠Maden⁠" Bošković
  • Alvaro "⁠SunPayus⁠" Garcia
  • Valdemar "⁠valde⁠" Bjørn Vangså
  • Eetu "⁠sAw⁠" Saha (trener)


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza