Aktualizacja CS:GO - naklejki Major IEM Rio 2022!

Naklejki Major IEM Rio 2022

Major za pasem, a więc czas na naklejki. Do CS:GO wjechała nowa aktualizacja, której głównym celem jest dodanie zestawu wlepek i autografów IEM Rio 2022.Naklejki i autografy Major IEM Rio 2022

Do pierwszego spotkania w Brazylii zostało już tylko kilka tygodni. Valve przygotowało z tego tytułu tradycyjnie zestaw naklejek i Viewer Pass, który upoważnia nabywców do ulepszania swojego żetonu i zbierania gwiazdek służących do wymiany na pamiątkowe skrzynki ze skinami.

Najnowsza aktualizacja skupiła się głównie na wprowadzeniu "przepustki" IEM Rio 2022 oraz autografów i naklejek wszystkich drużyn, które biorą udział w Majorze. Spis wszystkich zmian znajdziecie tutaj.Co jednak warto wiedzieć w związku z nadchodzącymi mistrzostwami świata w CS:GO? Viewer Pass jest możliwy do zdobycia w standardowej wersji kosztującej 49,15 zł oraz w wersji z 3 tokenami kosztującej 88,50 zł. Obie odmiany posiadają żeton, który ulepsza się wraz z postępem naszego Pick'Em Challange, który polega na obstawianiu i typowaniu drużyn, które zagrają w kolejnej fazie turnieju. W czasie trwania wydarzenia można korzystać z unikatowych graffiti, które zawierają logo jednego z zespołów turnieju IEM Rio 2022. Posiadacze Viewer Pass'a mogą wymienić punkty zdobyte w Pick'Em Challange na pamiątkowe skrzynki ze skinami związane z Majorem w Brazylii.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza