Viewer Pass CS:GO - jak zdobyć skrzynki z Majora? Wszystko co musisz wiedzieć

Najnowsza aktualizacja przed Majorem wprowadziła przepustkę PGL Major Antwerp 2022. Czym jest Viewer Pass oraz jak zdobyć skrzynki za oglądanie meczów na Majorze?

Jak zdobyć skrzynki z Majora CSGO?
fot. Valve

Formuła przepustki i Pick'Em Challenge'u została zachowana z poprzednich lat. Gracze, po uprzednim zakupie Viewer Pass'a, mogą obstawiać zwycięzców poszczególnych meczów Majora w Antwerpii oraz zgarniać pamiątkowe skrzynki.Viewer Pass CS:GO - co to jest?

Viewer Pass PGL Major Antwerp 2022 to nic innego jak przepustka, która umożliwia wykonywanie zadań, zdobywanie skrzynek z pamiątkami oraz Pick'Em Challange.

Na ten moment cena Viewer Pass'a na Major w Antwerpii to 39,29 zł w wersji podstawowej oraz 70,99 zł w lepszej wersji zawierającej dodatkowe 3 tokeny.


Czy podczas Majora dropią skrzynki?

Skrzynki z pamiątkami będzie można zdobyć podczas Majora, jednak nie są one w formie dropu. Wspomniałem wcześniej o tokenach i to one są tutaj kluczowe.

Podczas trwania Majora w Antwerpii będziemy mogli zdobyć do trzech żetonów - jeden za każdy poziom ulepszenia żetonu wydarzenia. Te żetony to specjalna waluta, którą możemy później wymienić na zestawy pamiątkowe, z których można zdobyć kolekcjonerskie skiny.Jak zdobyć skrzynki podczas oglądania Majora CS:GO?

Pamiątkowe skrzynki za oglądanie Majora CS:GO są do zdobycia dzięki tokenom. Za każdym razem, kiedy będziemy posiadać minimum jeden żeton, możemy wymienić go na zestaw pamiątkowy (skrzynkę). Dzięki wykonywaniu zadań możemy zdobyć do trzech żetonów na jedno konto z przepustką.

Tokeny można także dokupywać lub pozyskać wraz z droższym Viewer Pass'em.

Aby oglądać mecze, które nagrodzą nas tokenami należy wykonać jedną z poniższych czynności:

  • podpiąć konto Steam do platformy Twitch, na której transmitowane będą mecze (oficjalny kanał PGL)
  • oglądać za pośrednictwem GOTV, które dostępne jest w menu CS:GO
  • oglądać za pośrednictwem SteamTV, logując się na konto z przepustką PGL Major Antwerp 2022

Darmowe skiny CSGO

Polecane: Aktualizacja CS:GO wprowadza naklejki z okazji Majora oraz Pick'Em Challenge

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza