Aktualizacja CS:GO wprowadza naklejki z okazji Majora oraz Pick'Em Challenge

Major CS:GO Naklejki

Po tygodniach długich oczekiwań w końcu jest. Nowa aktualizacja CS:GO wprowadza naklejki drużyn Majora oraz Pick'Em Challange.Naklejki zespołów Majora CS:GO są już dostępne

Można powiedzieć - doczekaliśmy się. Valve balansowało na granicy, bowiem za niecałe 4 dni startuje najważniejsza impreza CS:GO w tym roku. Niemniej na tej płaszczyźnie Valve nie zawiodło i zaprezentowało nam naprawdę dobrze wyglądające naklejki Majora w Sztokholmie w wersji zwykłej (papierowej), hologramowej, foliowanej oraz złotej. Naklejki podzielone zostały na 3 pojemniki.

Przeczytaj także: Nowe naklejki w CS:GO skrywają pewien sekret. Jaki?

Jedną z powielanych metod w kontekście Majorów w CS:GO są tzw. Viewer Pass'y (przepustki PGL Major Sztokholm), które upoważniają do otrzymania skrzynek z cennymi przedmiotami. Zwykła wersja Viewer Pass'a kosztuje 39,29 zł, natomiast wersja z dodatkowymi trzema tokenami to wydatek rzędu 70,99 zł.

Co otrzymamy po zakupie Przepustki PGL Major Sztokholm 2021?

Co daje Viewer Pass? Najważniejszą kwestią jest możliwość otrzymania skrzynek z przedmiotami, które wypadają wyłącznie posiadaczom przepustki. Oprócz tego:

  • Monetę wydarzenia PGL Major 2021 z możliwością jej ulepszenia
  • Dostęp do wyzwania Pick’Em
  • Nieograniczone graffiti drużyny na czas trwania wydarzenia
  • Styl zespołu Steam.tv
  • Dostęp do pakietów pamiątkowych Sztokholm 2021
  • Można kupić naklejki i naszywki drużynowe


Valve zapomniało o naklejkach z autografami?

No dobrze, ale gdzie w tym wszystkim miejsce dla naklejek z autografami? Okazuje się bowiem, że Valve wprowadziło dość istotną zmianę w kwestii podpisów graczy. Naklejki z własnym autografem nie otrzyma już każdy uczestnik Majora.

Major w Sztokholmie będzie pierwszym, na którym naklejki z podpisem otrzymają wyłącznie Ci gracze, którzy zdołają wywalczyć awans do play-offów. Pojemnik zawierał będzie autografy finalistów i mistrzów, a sama kapsuła dostępna będzie dopiero po Majorze.Pick'Em Challange jak każdy inny

W tej kwestii dużo się nie zmieniło. Ponownie możemy wytypować drużyny, które zrobią bilans 3:0 lub 0:3, a także 7 kolejnych zespołów, które awansują dalej.

Za Pick'Em Challange można odebrać specjalny żeton, który ulepsza się wraz z naszymi celnymi typami.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Viewmodel w CS:GO - komendy, ustawienia, pozycje | Poradnik

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza