Wisła Kraków i esport to już przeszłość. Biała Gwiazda zamyka m.in. sekcję CS:GO

Wisła Kraków Games

To koniec przygody Wisły Kraków z esportowym środowiskiem. Organizacja oficjalnie znika ze sceny i zamyka dywizje w CS:GO, FIFIE i Docie 2.Smutny koniec Wisły All iN! Games Kraków

Po słowach Dawida Błaszczykowskiego, prezesa zarządu TS Wisła Kraków S.A., który poinformował, że sekcje w FIFA i Dota 2 zostaną powoli zamykane, cały czas tliła się nadzieja, że dywizja CS:GO przetrwa te najgorsze chwile, a umowy ze sponsorami pozwolą aktywnie prowadzić zespół. Nic bardziej mylnego.

Z końcem miesiąca ostatecznie kończymy przygodę z sekcją esportową w Wiśle Kraków. To był niesamowity czas opatrzony wieloma sukcesami sekcji. Dwa razy gra na IEM-ie w Katowicach, ESL Mistrzostwo Polski, sukcesy dywizji FIFA i nie tylko. Wiele wspaniałych chwil za które chciałbym podziękować każdemu, kto przyczynił się do rozwoju organizacji. Dziękuję Wam, bo wspólnie zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Nie mogę nie wspomnieć o kibicach – nie raz pokazaliście, że jesteście najlepszymi na świecie. W takiej chwili chciałoby się napisać dużo, dużo więcej, ale zwyczajnie brakuje słów… Co dalej? Czas pokaże…

- Mieszko Łabuz, menadżer sprzedaży i esportu w Wisła Kraków S.A.Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalną informację, że esport i Wisła Kraków nie będą szły ze sobą w parze. Historia Białej Gwiazdy z grami trwała blisko trzy lata, a co ważne - okraszona była niemałymi sukcesami.

Zawodnicy CS:GO w barwach Wisły All iN! Games Kraków wywalczyli dla swojego klubu pierwsze miejsce w rozgrywkach Nine to Five oraz końcem zeszłego roku triumfowali jako mistrzowie Polski w turnieju ESL. Dota 2 i FIFA nie były specjalnie urodzajne, lecz do sukcesów można zaliczyć udział Bejotta i Furmana w Klubowych Mistrzostwach Świata.


fot. Jeremi Śpiewak / Wisła All iN! Games Kraków


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza