Spiidi opuszcza Sprout

Spiidi CS GO

To koniec przygody Spiidi'ego ze Sprout. Niemiecki gracz występujący na pozycji riflera po prawie 5 latach żegna się z organizacją.Sprout rozstało się ze Spiidi'm

Organizacja z siedzibą w Niemczech poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Timo "Spiidi" Richter opuścił skład CS:GO.

26-latek pojawił się w szeregach Sprout w grudniu 2017 roku, tym samym był z drużyną związany od pierwszego dnia jej istnienia, jednak największe sukcesy zaczął z nią święcić dopiero w roku 2019.

Do jego najważniejszych osiągnięć można dopisać drugie miejsce na Charleroi Esports 2019, Copenhagen Games 2019, Games Clash Masters 2019 czy DreamHack Open Atlanta 2019 oraz mistrzostwo w ESL Meisterschaft: Winter 2019, ESL Meisterschaft: Spring 2020, ESEA Season 34: Premier Division - Europe, ESL Meisterschaft: Autumn 2020, ESL Meisterschaft: Spring 2021, ESL Meisterschaft: Autumn 2021 i ESL Meisterschaft Spring 2022.

Przez cały ten czas udało mu się wygrać ponad $192,000 z nagród turniejowych. Na ten moment nieznana jest przyszłość zawodnika, lecz jak sam wspomniał - zamierza nadal kontynuować karierę.Zdecydowanie chcę dalej kontynuować karierę jako gracz, ponieważ nadal kocham CS-a, kocham grind, a szczególnie nadal kocham grę zespołową. Mam do zaoferowania duże doświadczenie. Nie chcę po prostu dołączyć do drużyny, aby mieć zespół, chcę wierzyć w to, co robię i dam z siebie wszystko, aby się udało.

- Timo "Spiidi" Richter

Sprout rozpocznie niebawem zmagania w ESL Meisterschaft: Autumn 2022 z pulą €38,000, który rusza już 15 sierpnia. Jego obecny skład wygląda następująco:

  • slaxz-
  • raalz
  • Staehr
  • lauNX
  • BERRY (trener)


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza