W VALORANT pojawią się emotki? Taniec postaci znaleziony w plikach gry

Emotki w VALORANT taniec

Dość ciekawy wpis pojawił się ostatnio na profilu ValorLeaks na Twitterze, który sugeruje, że już niebawem do VALORANT zawitają tańce i emotki znane z popularnej gry Battle Royal - Fortnite.Emotki i tańce w VALORANT?

Gra VALORANT słynie z nieszablonowego podejścia do kosmetycznych dodatków. Unikatowe animacje broni czy dźwięki strzelania nie robią już na nikim wrażenia, ponieważ każdy gracz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kolejne serie skinów zachowane będą w dokładnie tym samym klimacie.

Co zatem będzie krokiem dalej? Co Riot Games może jeszcze zrobić, aby zaszokować użytkowników swojej strzelanki? Jeden z największych insiderów sceny wrzucił na Twitterze wpis informujący o tym, że już niedługo w VALORANT pojawią się emotki.Czym są emotki? Zapewne doskonale znacie popularne tańce, które nagminnie wykorzystywane są w grze Fortnite. Wszystko wskazuje na to, że FPS Riotu będzie bazował na tym pomyśle i w najbliższej przyszłości zaoferuje graczom możliwość celebracji wygranej rundy. Nie wiemy w jakiej formie projekt zostanie zaimplementowany, lecz w VALORANT jest sporo tzw. "buy phase" (faza kupowania) czy czasu po zakończonej rundzie i jest to idealny moment, aby taką emotkę/taniec zastosować.

Według informatorów, emotki w VALORANT będą wyglądały podobnie jak w Fortnite - z perspektywy trzeciej osoby, nie będzie można się poruszać w czasie ich wykonywania, a włączyć je będzie można za pomocą koła w grze lub ewentualnie ustawić w menu, podobnie jak nasz spray (graffiti).

1 Komentarze

Nowsza Starsza