Fortnite i Unofficial prezentują nowe oprawki okularowe

Fortnite - okulary Unofficial

Chcesz choć przez chwilę poczuć się jak postać z kultowej gry? Fortnite wspólnie z marką Unofficial zaprojektowali pierwszą na świecie kolekcję oprawek okularowych z wirtualnego uniwersum. Okulary przeciwsłoneczne oraz modele z filtrem światła niebieskiego dostępne są w salonach Vision Express w całej Polsce.Marka Unofficial wchodzi z przytupem do świata gier

Unofficial to młoda marka okularów, która dała się poznać z dobrej strony. Od 2021 roku oferuje przeróżne kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, które pomagają w wyrażaniu własnego siebie i swojego unikalnego stylu. Jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest sieć salonów Vision Express, który działa prężnie także w sieci za sprawą sklepu internetowego.

Pokazanie się szerzej młodszej grupie docelowej nie jest obecnie takie proste. Najlepszą aktywnością jest promocja w mediach społecznościowych oraz gry. Unofficial wie jak to się robi, dlatego we współpracy z agencją IMG, zajmującą się licencjonowaniem produktów Fortnite, powstał pomysł na stworzenie kolekcji dla graczy. Oferta zawiera osiem par okularów przeciwsłonecznych i dwa modele z filtrem światła niebieskiego, które spodobają się fanom kultowej gry, lecz dzięki stylowi prosto ze streetwearu przypadną do gustu także entuzjastom mody i najnowszych trendów.Okulary prosto z gry Fortnite

Przekrój fanatyków gry od Epic Games jest bardzo duży - od najmłodszych zapaleńców, po starych wyjadaczy. Dlatego marka Unofficial zrobiła świetny krok w sprawie zwiększenia świadomości swojej obecności na rynku wśród odbiorców z młodego pokolenia.

Kolekcja okularów Fortnite z Unofficial nawiązuje do najbardziej charakterystycznych postaci i elementów znanych z popularnej gry typu Battle Royale. Zobaczcie co lub kto inspirował twórców przy projektowaniu najmodniejszych oprawek w całym Internecie:

Miauśniak okulary Fortnite x Unofficial

Miauśniak

Miauśniak to jedna z najbardziej znanych postaci w Fortnite, której nie  Unofficial do stworzenia dwóch produktów: sportowych dużych oprawek z niebieskimi szkłami lustrzanymi oraz okularów w stylu panto z pomarańczowymi szkłami lustrzanymi i pełnymi zausznikami.

Kevin Sześcian okulary Fortnite x Unofficial

Kevin Sześcian

Wszechobecny element gry. W kolekcji reprezentują go oprawki z prostokątne i okrągłe w stylu panto, z fioletowymi końcówkami zauszników.

Skórek Banan okulary Fortnite x Unofficial

Skórek Banan

Ta słynna postać z gry stworzyła z nami masywne pilotki z barwionymi żółto szkłami. Zresztą, nie musimy o tym pisać, wystarczy, że spojrzycie na te stylowe okulary.Midas okulary Fortnite x Unofficial

Midas

Legendarny skin Midasa mógł zainspirować do stworzenia tylko takich oprawek! Wyraziste, czarne pilotki. A szkła? Aż ociekają złotem...

Dowódczyni Drużyny Przytulanek okulary Fortnite x Unofficial

Dowódczyni Drużyny Przytulanek

Serca, całuski, misiolot – kolejną inspiracją stała się Dowódczyni Drużyny Przytulanek. Jak widać, bawi się kobiecymi oprawkami z gradalnymi różowymi szkłami.

Królewskie Zwycięstwo okulary Fortnite x Unofficial

Królewskie Zwycięstwo

Wybitni strzelcy Fortnite wiedzą doskonale, czym jest Królewskie Zwycięstwo. To oczywiście element gry, który oznacza, że jesteś ostatnim bohaterem bitwy. Na tę serię składają się aż 3 różne pary: czarne prostokątne oprawki z niebieskimi szkłami i pełnymi zausznikami oraz dwie pary transparentnych oprawek uniseks ze szkłami z filtrem światła niebieskiego.Nowe oprawki Unofficial wyglądają nieziemsko! Zwracają uwagę, a właśnie o to chodzi w tej kolekcji. Myślę, że kampania #PLAYTHEFRAME zwiększy bazę nowych graczy, dzięki niekonwencjonalnemu podejściu i wychodzeniu poza schematy.

– Nieuczesana, influencerka i ambasadorka kampanii #PLAYTHEFRAME

Wszystkie modele okularów z najnowszej kolekcji Unofficial x Fortnite znajdziecie stacjonarnie w salonach Vision Express oraz na visionexpress.pl/promocje/unofficial-fortnite/.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza