BLAST Premier wraca na nasze ekrany!

BLAST Premier CS GO

Wielu uczestników nadchodzącego PGL Major Antwerp 2022 ma szansą na udoskonalenie swoich taktyk i umiejętności w turniejach BLAST Premier Showdown Spring 2022. Partnerem polskiej transmisji z wiosennych wydarzeń BLAST jest Żabka, właściciel napojów energetycznych LevelUp.Przed nami drugi przystanek BLAST w tegorocznym wiosennym sezonie. Imprezy o nazwie Showdown są najbardziej otwartą częścią ekosystemu, dającą możliwość udziału zespołom o różnym poziomie zaawansowania. Najbliższe edycje okażą się świetnym sprawdzianem bojowym dla drużyn, które już w maju w belgijskiej Antwerpii przystąpią do walki o tytuł Mistrza Świata CS:GO.

W dniach 27 kwietnia - 1 maja odbędą się dwa turnieje BLAST Premier Showdown Spring - jeden w Europie oraz drugi w regionie obydwu Ameryk, a w każdym z nich weźmie udział po osiem zespołów. Uczestnicy będą ze sobą rywalizować w formacie drabinki pojedynczej eliminacji, a najsilniejszy skład awansuje na wiosenne finały, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia BLAST Premier Spring Showdown 2022 będą transmitowane na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch. Partnerem polskiej transmisji jest Żabka, która w swojej ofercie ma soczyście smaczne napoje energetyczne LevelUp Easy Peasy dostępne tylko w sklepach sieci. Skill Bill mango-ananas to wierny towarzysz w przeładowanym informacjami świecie, natomiast Brainstain o smaku smoczego owocu i gujawy obudzi w Tobie geniusza!Najciekawszymi występami, z perspektywy polskich widzów, będą mecze formacji ENCE. Polski duet reprezentujący jej barwy pokazał się z bardzo dobrej strony. Turniej BLAST Premier Spring Showdown 2022 będzie dla nich poletkiem do wyniesienia swoich umiejętności na wyższy level. Przed nimi rywalizacja z niełatwymi przeciwnikami, bo aż pięciu z nich niedługo zagra w Antwerpii na Mistrzostwach Świata CS:GO. Uwagę powinna przyciągnąć również drużyna Bad News Eagles, czyli skład reprezentujący flagę Kosowa, o którym mówią największe media tego kraju. Zawodnicy bez wsparcia żadnej organizacji, reprezentują bardzo młode państwo na arenie międzynarodowej. Poniżej znajduje się lista uczestników europejskich zawodów:

BLAST Premier CS GO

W amerykańskim turnieju BLAST Premier Spring Showdown 2022 również zobaczymy aż cztery zespoły, które w maju wystąpią na Mistrzostwach Świata CS:GO. Wydarzenie może okazać się przełomowe dla reprezentantów Evil Geniuses, którzy od początku tego roku zaliczają fatalne wyniki. Kolejna porażka może oznaczać, że organizacja w niedługiej przyszłości zdecyduje się na poważne roszady kadrowe.Duża presja może ciążyć również na graczach Team Liquid. Obecnie jest to teoretycznie najlepsza drużyna Ameryki Północnej, natomiast w kwalifikacjach do PGL Major Antwerp 2022 zaliczyli potknięcie z 00Nation, przez co dostali jeden z najgorszych seedów. EliGE i spółka ma sporo do udowodnienia, tym bardziej, że z dużą dozą pewności siebie mówili o swojej sile. Oto lista uczestników amerykańskiego turnieju:

BLAST Premier CS GO

Polscy widzowie jak zawsze mogą liczyć na doborowe grono komentatorskie. Za mikrofonami usłyszymy tych samych casterów, którzy przed chwilą raczyli nas swoją relacją podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata CS:GO, a będą to Radek "Mad1" Florkowski, Jakub "swelder" Grzegorski, Dominik "Domek" Nowakowski, Olaf "szeregowy" Ostrowski oraz Sławek "Troglodyta" Bąk.


Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza