Ruszają finały 7. sezonu Ultraligii

Kto sięgnie po tytuł mistrza League of Legends i nagrody z puli 100 000 zł?

Ultraliga finały

Już dziś (29 marca) o godz. 16:40 ruszają finały turnieju Ultraliga. We wtorek zmierzą się drużyny Topo Centras Iron Wolves i Team ESCA Gaming, a w środę (30 marca) zwycięzca tego spotkania powalczy z formacją AGO Rogue, która do finałowego pojedynku zakwalifikowała się już w trakcie playoffów. Wszystkie zespoły biorące udział w finałach oraz czwarte w tabeli Zero Tenacity powalczą też w turnieju EU Masters.Polskie mistrzostwo i europejskie salony

Finały 7. sezonu Ultraligi dadzą nam przede wszystkim odpowiedź na pytanie o to, która formacja jest najlepszą bałtycką drużyną na scenie League of Legends. Jednak turniej to także wyjątkowa przepustka do rozgrywek międzynarodowych EU Masters. Drużyny z pierwszego i drugiego miejsca awansują od razu do fazy grupowej, natomiast przegrany dzisiejszego spotkania i Zero Tenacity, które jest czwarte w tabeli, rozpoczną rywalizację od fazy Play-in.

Wyjątkowe finały

O tym, że zbliżające się finały będą wyjątkowe, świadczy dobra dyspozycja zespołów, co zwiastuje naprawdę zacięte pojedynki. Pierwszy dzień ostatniej rundy play-offów to starcie pomiędzy Topo Centras Iron Wolves i Team ESCA Gaming. Topo Centras Iron Wolves mimo ostatniej porażki z AGO Rouge 0:3, całkiem nieźle radzili sobie w ostatnich tygodniach i mogą być czarnym koniem wtorkowego spotkania. Team ESCA Gaming, natomiast może być pewne siebie po zwycięstwach nad nad Forsaken i Zero Tenacity. Pytaniem, które zadają sobie eksperci, jest jednak to czy zwycięzca pierwszego dnia finałów będzie na tyle mocny, aby pokonać pierwsze w tabeli AGO Rogue. Dla porządku warto dodać, że oba mecze zostaną rozegrane w formacie BO5.
Widzowie oprócz emocjonujących pojedynków mogą spodziewać się także atrakcji dodatkowych i ciekawych gości przy biurku analizy w osobie Pawła "Czekolada" Szczepanika i Fryderyka "Veggiego" Kozioła. Trwa także konkurs zorganizowany przez organizatora rozgrywek firmę FRENZY, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Logitech G. Zadania konkursowe opublikowane są na profilach społecznościowych Ultraliga oraz takich influencerów jak Defles i Rybson.

Finały można oglądać w telewizji na kanale Polsat Games, na Twitchu oraz na platformie YouTube. Start godz. 16:40.

Źródło: informacja prasowa

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza