G2 otwiera sieć fast foodów esportowych G2GO!

Organizacja G2 zamierza otworzyć własną sieć fast foodów esportowych G2GO!.

G2GO fast food
fot. g2esports.com

Czegoś takiego jeszcze w branży esportowej nie było, jednak trzeba przyznać, że gry i jedzenie to świetne połączenie, szczególnie w kwestii biznesowej.Fast food G2GO!

G2 w krótkim komunikacie poinformowało fanów, że już niebawem światło dzienne ujrzy najnowsza współpraca organizacji z firmą Seasonic, jaką będzie sieć esportowych fast foodów o nazwie G2GO!

Jedzenie, a konkretnie dania serwowane w restauracji, mają nawiązywać do gier i być rozpoznawalne w świecie esportu. Według założyciela G2, ocelote'a, będzie to najlepszy sposób na nawiązanie kontaktu z fanami.

Pod wieloma względami to szalone, że nie zrobiliśmy tego wcześniej, gry i jedzenie to idealne małżeństwo. Nie ma lepszego sposobu na nawiązanie kontaktu z fanami niż napełnianie ich żołądków, podczas gdy my pracujemy, aby wypełnić naszą gablotę z trofeami

mówi założyciel i dyrektor generalny G2 Esports, Carlos Rodriguez.

W dalszej części komunikatu czytamy:Mówiąc o nawiązaniu kontaktu z fanami, autorskie dania z G2GO! będą bardzo rozpoznawalne. Od Big Duck (delikatnie zrobiony burger z mięsem z kaczki) i Missing Spears (nasze podejście do klasycznego szaszłyka) po posiłek 0-3, jesteśmy przekonani, że zawsze poczujesz się jak prawdziwy fan G2.

Wielkie otwarcie fast foodów G2GO! ma nastąpić we wrześniu 2022 roku, a na ten moment wspomniano o 8 lokalizacjach, w których zawitają esportowe restauracje.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza