Usain Bolt inwestuje w organizację esportową WYLDE

Kolejny sportowiec zamierza poprowadzić swoją własną organizację esportową.

Usain Bolt Wylde
fot. WYLDE

Postaci Usaina Bolta nie trzeba nikomu przedstawiać. Najszybszy człowiek świata, już nie jako sportowiec, a biznesmen, zainwestował w esportową organizację WYLDE.

Usain Bolt współwłaścicielem organizacji esportowej WYLDEAngażowanie się bohaterów historii sportu w świat gier nie jest już niczym nowym. To bardzo popularna forma inwestycji i promocji swoich działań, szczególnie wśród najmłodszej grupy docelowej, której uwaga skierowana jest głównie na Internet. Do grona właścicieli organizacji esportowej dołącza Usain Bolt, który staje za sterami WYLDE.

WYLDE chce zawładnąć sceną, a w tym wszystkim pomóc ma rozpoznawalność emerytowanego sprintera, który przyciąga swoją osobą wielu sponsorów. Na ten moment organizacja posiada sekcje w takich grach jak Rainbow Six Siege, VALORANT, Rocket League oraz FIFA. Co warto wspomnieć, WYLDE to akronim od "What You Love Doing Esports", a więc ambicje są już zapisane w DNA marki.Usain dołącza do WYLDE w momencie gdy esport gwałtownie utwierdza się na pozycji mainstreamowej rozrywki. Jako współwłaściciel i aktywny członek zespołu kierowniczego, będzie zaangażowany w wiele aktywności skupiających się na budowie i rozwoju marki WYLDE

czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez organizację.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza