Nowy rekord? Obozy Pasha Gaming Camp wyprzedały się w 4 minuty!

Zapisy na obozy esportowo-sportowe Pasha Gaming Camp zakończone! Wszystkie dostępne miejsca sprzedały się w kilka minut.

Pasha Gaming Camp
fot. Radosław Makuch / Pasha Gaming Camp

315 miejsce sprzedanych w 4 minuty. Taki wynik robi wrażenie, a to tylko pokazuje, jak wielką osobowością jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, który po raz kolejny zaszczepi w młodzieży pasję do sportu i zdrowego stylu życia.Zeszłoroczne obozy PGC okazały się strzałem w dziesiątkę. Połączenie gamingu i sportu spodobało się wszystkim obozowiczom na tyle, że każdy z nich chciał po zakończonym turnusie przyjechać na kolejny. To mówi bardzo wiele o pracy, jaką w obozy młodzieżowe włożył pashaBiceps oraz jego sztab. Po świetnym sezonie niemal od razu zapowiedziano kolejne edycje, a na nie czekała jeszcze większa grupa fanów.

Tegoroczne obozy odbędą się nad morzem Bałtyckim oraz w Tatrach. Pierwszy turnus rozpoczyna się 27 czerwca, a ostatni 18 lipca. Niestety, problem z wolnymi miejscami pojawił się już kilka minut po otwarciu zapisów, bowiem jak na swoim Twitterze napisał Jarosław Jarząbkowski - 315 miejsc zostało sprzedanych w zaledwie 4 minuty.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza