NiKo i m0NESY zagrają w jednej drużynie?

m0NESY - rosyjska gwiazda młodego pokolenia CS:GO - może trafić do jednej z najlepszych organizacji esportowych na świecie.

m0NESY NAVI Junior CSGO
fot. NAVI Junior

Nie mówię, że NAVI Junior taką nie jest. Śmiem jednak twierdzić, że poziom akademii stoi troszkę poniżej oczekiwań młodego Rosjanina. Dlatego, aby nie stać w miejscu, musi szukać kolejnych wyzwań, które otworzą mu drzwi do wielkiego świata Counter-Strike'a: Global Offensive.

Ale dlaczego nie podstawowy skład NAVI? Taki talent i miałby odejść, aby wygrywać z zupełnie innym zespołem? Problemem okazuje się być przesyt dobrymi zawodnikami. Podstawowa piątka Natus Vincere dopiero co wygrała Majora w Sztokholmie. Jest to na ten moment kompletny zespół, w którym niestety nie ma miejsca, nawet dla tak "skillowego" gracza jakim jest Ilya Osipov.Czekać w nieskończoność, aż zwolni się slot? Kiepski pomysł. Grać ciągle z drużyną akademii, która nie wbije się do światowego topu? Również nie wydaje się to najlepszym wyjściem. Włodarze organizacji nie zamierzają trzymać go na siłę i dbając o dobro ich wychowanka umożliwią mu transfer do innej drużyny - pod warunkiem, że oferta będzie przekonywująca.

Nieoficjalnie mówi się, że "m0NESY'm" zainteresowana jest ekipa G2, która przegrała właśnie z NAVI w finale PGL Major Stockholm 2021. Po zaskakującym, ale niewygranym turnieju, zespół poszukuje odświeżenia, a to wiąże się z roszadami w kadrze. Już teraz drużynę opuścił szkoleniowiec, którego losy były przesądzone jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w CS:GO. Do tego z formacją ma rozstać się "AmaNek", a to stwarza okazję do wskoczenia do pierwszego składu G2, aby obok "NiKo" i jego kuzyna walczyć na arenie międzynarodowej o największe cele.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza