s1mple triumfuje w Sztokholmie! Finał Majora CS:GO - NAVI vs G2

Do trzech razy sztuka. s1mple po niesamowitym meczu wygrywa wraz z NAVI finał Majora w Sztokholmie.

s1mple NAVI CSGO

Na ten moment czekaliśmy bardzo długo. Po kilku porażkach w wielkich finałach Majorów, s1mple w końcu wzniósł puchar zwieńczający jego esportową karierę.

s1mple z NAVI wygrywa Majora w CS:GO!

Pierwsza mapa, Ancient, to widowisko dyrygowane przez ukraińskiego gracza. "s1mple" nie pozwolił na dominację G2. Bardzo wyrównana pierwsza połowa to jedyny pozytywny akcent dla "NiKo" i jego kompanów. Po zmianie stron zespół z regionu CIS dokończył formalności, a 32 eliminacje Oleksandr'a to popis godny finału.

W odwecie przyszła mapa Nuke wybrana przez zawodników Natus Vincere. Tutaj z kolei odbywał się konkurs strzelecki dla graczy G2. Wynik 10:5 po pierwszej części zwiastował szybkie domknięcie mapy. NAVI nie zamierzało się jednak poddawać i po fenomenalnym powrocie doprowadzili do dogrywki. Pierwsza runda w doliczonym czasie gry wpadła na konto G2 po zaledwie jednej eliminacji od "NiKo". Natus Vincere mimo wszystko pozostali zdeterminowani i wygrało stronę broniącą. Strona atakująca była w ich wykonaniu znacznie gorsza, a to doprowadziło do kolejnej dogrywki. W tej byli już bezlitośni i dokonali niemożliwego. "s1mple" i spółka wygrywają PGL Major Stockholm 2021!