Rulebreakers w FIFA 22 - co to za event i jakie będą karty?

FIFA 22 Rulebreakers ekran ładowania

EA Sports ogłosiło nowe wydarzenie w grze FIFA 22. Będzie nosić nazwę Rulebreakers (Buntownicy), a polegać będzie na zmienionych wartościach poszczególnych statystyk na wyróżnionych kartach piłkarzy w Ultimate Team.


SuperCoinsy

Rulebreakers FIFA 22, czyli Drużyna Buntowników

Drużyna Rulebreakers to krótko mówiąc Buntownicy, którzy łamią wszelkie zasady FUT w FIFA 22. Oczywiście wszystko to jest w konwencji Ultimate Team, którą kanadyjska firma stosuje od lat przy tym konkretnym wydarzeniu.

Przeczytaj także: Zmiana koloru linii na zielone w FIFA 22 powoduje frustracje u graczy

W głównej mierze będziemy mieli do czynienia ze zmianą statystyk. Wolni piłkarze otrzymają "upgrade" tempa, zawodnicy ofensywni będą mogli stawiać czoła także w defensywie, a napastnicy staną się bardziej uniwersalni.

Kto otrzymał kartę?

Na ten moment nie zapowiedziano jeszcze żadnej karty. Te pojawiać się będą na dniach, prawdopodobnie w formie zagadki na ekranie ładowania. Na podstawie poprzednich eventów możemy domniemywać, że do Drużyny Buntowników trafią zapewne karty tych piłkarzy, którzy w FUT robią największą furorę.Czy będzie SBC o kartę Rulebreakers lub wyzwania?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Biorąc pod uwagę przebieg tego wydarzenia w zeszłym roku, otrzymamy zarówno wyzwania do wykonania o kartę Buntownika, jak i specjalne SBC, w którym należy wymienić składy piłkarzy.


Polecane: Jak ukończyć SBC o kartę Matteo Politano RTTK w FIFA 22? Cena i rozwiązania

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza