Among Us powraca z aktualizacją. Nowa rola Shapeshifter

Among Us Shapeshifter

Choć można stwierdzić, że słuch o tej grze zaginął, deweloperzy nadal próbują przyciągnąć graczy kolejnymi zmianami. Tym razem, wraz z następną aktualizacją Among Us, pojawi się nowa rola "Shapeshifter".Shapeshifter w Among Us

Patrząc na rozwój, a w zasadzie na spadek zaangażowania, trudno powiedzieć, czy kolejne "update'y" zmienią coś w aktualnym stanie rzeczy. Gra, która w swoim szczytowym momencie zbierała żniwa jeśli chodzi o aktywnych graczy (rekordowo blisko 440 tysięcy zalogowanych graczy w jednym momencie), teraz boryka się z problemem braku chętnych na rozgrywkę. W ciągu ostatnich 24 godzin zanotowała "peak" wynoszący niecałe 9 tysięcy graczy.

Mimo to deweloperzy - Inner Sloth - nie próżnują. Na Twitterze Among Us zapowiedzieli właśnie nadchodzącą aktualizację, w której pojawi się nowa rola - Shapeshifter.

Na czym polega nowa rola Shapeshifter w Among Us?

Gracz może przemienić się w każdego żyjącego "Crewmate'a" na mapie. Rola ta służy do wywołania chaosu wśród aktywnych uczestników gry i spowodowania zamieszania przy oskarżaniu innych i głosowaniu.Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie sami na tym wideo:

Niezbędne informacje na temat nowej roli w Among Us znajdziesz także na stronie twórców gry.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza