Jeden z artystów przedstawił koszmar wszystkich graczy CS:GO na jednym skinie

USP Skin Klątwa CSGO

Skin przygotowany specjalnie na konkurs "Sny i Koszmary" zaowocował medialnym szumem jeszcze w trakcie składania prac. Jeden z twórców ukazał największe koszmary graczy na jednym obrazku.


USP-S koszmarem graczy CS:GO

Definicja koszmaru może przybierać różne postacie. Dla jednych będzie to potwór ze snów czy złe wspomnienia. Gracze CS:GO także doskonale wiedzą co to koszmar, zmagając się z przeciwnościami losu w każdym meczu rankingowym.

Przeczytaj także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Do tej pory w konkursie "Sny i Koszmary" pojawiały się głównie motywy ilustrowane, które nawiązywały do bestii czy krajobrazów. Jeden z użytkowników warsztatu CS:GO postanowił pójść o krok dalej i na swoim projekcie zobrazował najgorsze scenariusze meczów Counter-Strike'a: Global Offensive.

USP Curse CSGO


Broń o której mowa nazywa się USP-S | The Curse (ang. Klątwa). Widząc to zdjęcie nie trudno jest się domyślić, że chodzi właśnie o klątwy powtarzające się w każdym z meczów CS:GO.

USP Klątwa CSGO

Przegrany mecz wynikiem 0-16, lagi i spadki FPS, brak prądu czy Internetu, oślepienie granatem sojusznika czy wyrzucenie w trakcie głosowania. To tylko nieliczne "klątwy", które niestety są bardzo częstym widokiem w rozgrywkach online.

Chcąc nie chcąc trzeba przyznać, że reguły te idealnie wpasowują się w definicję koszmaru, którym staje się każdy mecz rankingowy z takimi przypadłościami.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Nóż Motylkowy w CS:GO - wszystkie najlepsze skiny

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza