Konkurs CS:GO "Sny i Koszmary" z pulą miliona dolarów. Valve szuka skinów do nowej skrzynki?

 

cs go sny i koszmary

Takiego wpisu od Valve raczej nikt się nie spodziewał. Deweloperzy CS:GO poinformowali o wystartowaniu konkursu "Sny i koszmary" z pulą nagród wynoszącą 1 milion dolarów! Nagrody trafią do twórców najładniejszych skinów z tematyki "Dreams & Nightmares", które dodane zostaną do nowej skrzynki w CS:GO!Dreams & Nightmares - stwórz skina, wygraj 100 000 dolarów

To rzeczywiście realna propozycja twórców CS:GO. Już 22 lipca rozpocznie się warsztatowy konkurs twórców skinów z pulą 1 miliona dolarów. Oprócz tego, że każdy z 10 zwycięzców zainkasuje 100 tys. dolarów, to wygrane projekty trafią do nadchodzącej skrzynki CS:GO.

Zobacz także: Czy rangi CS:GO mają znaczenie? Jak szybko wbić rangę?Termin przesyłania zgłoszeń minie wraz z 21 października 2021 roku. Skiny tworzone w ramach konkursu oczywiście muszą nawiązywać do głównego hasła - Sny i Koszmary. Poza przesłaniem pełnego wykończenia broni do warsztatu CS:GO, jedynym wymogiem jest posiadanie konta Steam bez żadnych blokad i ograniczeń. Valve jednocześnie pozwala na udział zespołowi, który składa się z więcej niż jednej osoby.

Uruchomiona została również specjalna strona, na której znajdują się wszelkie najważniejsze informacje. Dodatkowo można korzystać ze specjalnego sub forum CS:GO dla artystów.


Polecane: Mapa Split z VALORANT przeniesiona do CS:GO. Jak wygląda?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza