FaZe Clan pierwszą legendą na PGL Major 2021! Awans bez żadnej porażki

FaZe Clan jest pierwszą drużyną na PGL Major 2021, która awansowała do fazy legend bez żadnej porażki.

FaZe Clan
fot. ESL

Kto by pomyślał, że to właśnie FaZe Clan będzie pierwszym zespołem, któremu uda się awansować do fazy legend bez żadnej porażki?

Oczywiście, stawiano na FaZe Clan jako na zespół, który przejdzie dalej. Jednak mało kto mógł przed Majorem głośno stwierdzić, że będą pierwszą drużyną, której bezbłędnie uda się pokonać wszystkich rywali na swojej drodze. A ci nie byli chłopcami do bicia.Zaczęło się wczoraj od pierwszego meczu w formacie BO1 na Spirit. Tutaj faworytem była spółka olofmeister'a i to dało się odczuć, gdyż pierwsza połowa mapy skończyła się wynikiem 9:6 na ich korzyść. Po dość szybkiej przejażdżce w pierwszym spotkaniu przyszedł czas na ENCE z dwoma Polakami w składzie, które aktualnie jest w topowej formie. Typowania były różne, mimo wszystko stawiano częściej na formacje dychy i hadesa. Okazało się zupełnie na odwrót i to FaZe Clan po raz kolejny triumfowało tego dnia.

Dzisiaj z kolei przyszła pora na rozegranie meczu o awans w formacie BO3, a przeciwnikiem FaZe było Virtus.pro (również z bilansem 2:0). O ile na pierwszej mapie gracze z regionu CIS stawiali jakikolwiek opór, tak mapa druga (Ancient) została zdominowana przez ekipę karrigana.

Wyniki FaZe Clan w pierwszej fazie PGL Major Sztokholm 2021:

  • vs Spirit - 16:11
  • vs ENCE - 16:12
  • vs Virtus.Pro - 2:0


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Viewer Pass CS:GO - jak zdobyć skrzynki z Majora? Wszystko co musisz wiedzieć

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza