CS:GO - kiedy MICHU zagra swój pierwszy mecz na PGL Major Stockholm 2021?

MICHU CSGO

Na tegorocznym wydarzeniu PGL Major Stockholm 2021 niestety nie mamy polskiej drużyny. Mamy za to polskie akcenty, które już zaczynają dawać popis swoich umiejętności.Polacy na Majorze w CS:GO

W tym roku na Majorze w CS:GO mamy trzech reprezentantów naszego kraju, są nimi dycha, hades oraz MICHU. Dwaj pierwsi panowie rozgrywają swoje spotkania pod banderą ENCE, z kolei MICHU walczy w trykotach Evil Geniuses.

Przeczytaj także: FaZe Clan pierwszą legendą na PGL Major 2021! Awans bez żadnej porażki

ENCE miało już swój debiut, gdyż ta drużyna rozpoczęła grę od fazy pretendentów. Aktualnie są w dobrym położeniu i z bilansem 2:1 będą rozgrywać mecz o awans do głównej fazy Majora.

W nieco lepszym miejscu znajduje się Michał "MICHU" Muller, który wraz z ekipą z regionu NA widnieje na liście zespołów z fazy legend. Oznacza to, że nie musi starać się o awans i to on czeka na swojego pierwszego przeciwnika.

CS:GO - MICHU i jego pierwszy mecz na MajorzeA skoro czeka - kto nim będzie i kiedy MICHU rozegra swój debiutancki mecz na Majorze w Sztokholmie? Główna faza Majora zawiera drużyny z fazy legend oraz 8 najlepszych ekip z fazy pretendentów. Legendami aktualnie są: Evil Geniuses, FURIA, Liquid, G2, Gambit, Vitality, NIP oraz Natus Vincere. Z fazy pretendentów awansowali już FaZe oraz Copenhagen Flames. To, z kim MICHU zagra swój pierwszy mecz będzie wiadomo, gdy do głównej fazy awansują wszystkie drużyny z "Challanger Stage".

Pierwsze mecze z udziałem MICHA odbędą się natomiast 30 października. Wtedy właśnie Polak zadebiutuje w jednym ze spotkań, które rozpoczynają się od godziny 10:00.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: pashaBiceps jako rezerwowy gracz Liquid na PGL Major Stockholm!

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza