Pokimane współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym RTS

Streamerka "pokimane", znana z Twitcha, ogłoszona współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym w nowopowstałej firmie RTS, która zajmuje się doradztwem w zakresie marek wśród młodych gwiazd i talentów.

RTS Pokimane
fot. RTS

Firma RTS wchodzi na rynek młodych influencerów. Jej głównymi działaniami będzie zarządzanie wizerunkiem gwiazd i partnerstwami marek w branży gier i esportu.

Znana streamerka z platformy Twitch.tv - "pokimane" - jest współzałożycielem, a także dyrektorem kreatywnym RTS. Cel jaki został postawiony to naprawa tego, co się zepsuło. Mowa o źle prowadzonych karierach talentów z branży gamingowej oraz współpracy z markami.

Na ten moment marki, które zdecydowały się zaangażować w działania firmy RTS to Epic Games i Facebook.Kierownictwo firmy obejmuje wiele znanych nazwisk z sektora gier i esportu. Dyrektorem generalnym RTS został Stuart Saw - były pracownik Twitch. Wiceprezesem ds. zarządzania talentami została z kolei Sue Lee, którą wszyscy powinni doskonale znać z prowadzenia wysokiej rangi imprez CS:GO (jak chociażby ESL).

Ciągle widuję niesamowitych twórców, którzy robią świetny content dzięki swoim streamom, ale nie mają odpowiedniego wsparcia, aby rozwijać swoją markę i działalność biznesową. Zawierają wiele frustrujących umów partnerskich, które nie działają dla żadnej ze stron.

stwierdza Imane "pokimane" Anys, współzałożycielka RTS.


Polecane: 100 Thieves nawiązało współpracę z Lil Nas X przed Mistrzostwami Świata

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza