Nowa mapa Fracture w VALORANT - oficjalny zwiastun

Po plotkach związanych z nową mapą, wreszcie doczekaliśmy się oficjalnych informacji. Riot Games opublikował zwiastun mapy "Fracture", która pojawi się w Akcie II.

Mapa Fracture w VALORANT


Niedawno wspominaliśmy o nowej mapie, która ma zawitać do gry. Co prawda nie potwierdziła się nazwa, jednak obrazki zdecydowanie nawiązują do mapy, którą oficjalnie zaprezentowało studio Riot. Mapa Fracture pojawi się w VALORANT w Odbiciu: Akcie II.Mapa Fracture w VALORANT

O jej wyglądzie spekulowało się od kilku dobrych tygodni. Nareszcie możemy obejrzeć trailer nowej mapy, która ostatecznie nosić będzie nazwę "Fracture".

Zobacz także: VALORANT: zmiana nicku. Jak i gdzie to zrobić?

Fracture pojawi się w VALORANT za nieco ponad tydzień, kiedy końca dobiegnie Odcinek 3 w Akcie I.

Najciekawszą zmianą jak dotychczas wydaje się informacja dotycząca respawnu graczy. Obrońcy rozpoczynać będą rundę na środku mapy, natomiast strona atakująca zostanie podzielona i atakować będzie z dwóch stron mapy.


Jak wygląda Fracture?

Choć poznaliśmy jedynie szczątkowe informacje o jej wyglądzie, po samym filmie możemy stwierdzić, że będzie się znacznie różnić od pozostałych. Tak prezentuje się mapa Fracture:

Wygląd mapy Fracture w VALORANT


Mapa Fracture VALORANT

Obrazki sugerują nam klimat opuszczonego laboratorium pośrodku dżungli.


Zwiastun mapy Fracture w VALORANT


Kiedy będzie nowa mapa w VALORANT?Nowa mapa Fracture pojawi się w grze wraz z Aktem II. Ten natomiast wejdzie w życie po zakończeniu Aktu I, czyli po 8 września 2021 r.


Polecane: VALORANT Night Market - co to właściwie jest?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza