VALORANT: zmiana nicku. Jak i gdzie to zrobić?

Szybki poradnik, w którym dowiesz się jak zmienić swoją nazwę w VALORANT.

VALORANT zmiana nicku


Często tworzymy konta z dziwnymi nazwami, a później tej decyzji żałujemy. Na szczęście mamy możliwość późniejszej zmiany nicku w VALORANT. Dowiedz się jak i gdzie to zrobić.Nazwa użytkownika VALORANT

Gdy Riot Games przestał być wyłącznie dystrybutorem League of Legends i zajął się produkcją większej ilości gier (np. TFT czy VALORANT), zmieniła się także procedura działania konto Riot.

Deweloperzy postanowili zastosować jedno konto, które ma możliwość przełączania się na różne gry, w zależności od tytułu, w jaki chcemy zagrać.

Przyczyniło się to do tego, że istniejące już konta (a właściwie ich właściciele) potrzebowali zmiany swojej nazwy. Proces zmiany nicku wygląda inaczej niż w League of Legends i jest całkowicie bezpłatny. Jak zatem zmienić nick w VALORANT?Jak zmienić nick w VALORANT?

Zmiana nicku w VALORANT jest bardzo prosta i wymaga jedynie elementarnej wiedzy. Krok po kroku dowiesz się, jak zmienić swoją nazwę w VALORANT.

  1. zaloguj się na swoje konto Riot w przeglądarce internetowej
  2. przejdź do zakładki Riot ID
  3. wpisz swoją nową nazwę i zapisz zmiany

Jak zmienić nick w VALORANT
Zmiana nicku w VALORANT


To wszystko. Możesz także zmienić swój tag, który znajduje się w tym samym miejscu co nick. Hashtag może zawierać zarówno cyfry, jak i litery. Służy do identyfikacji graczy, ale można go zastosować jako tag klanu w grze.

Co ile mogę zmieniać nick w VALORANT?

Nick w VALORANT można zmieniać co 30 dni.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza