FIFA 22: komentatorzy. Kogo usłyszymy w grze?

Komentatorzy to oczywistość w piłce nożnej. Nie inaczej jest w serii gier FIFA. Kogo usłyszymy w tym roku? Jacy komentatorzy będą w FIFA 22?

Dariusz Szpakowski FIFA
fot. Andrzej Iwanczuk / Reporter


Wiele mówi się o zmianach na stanowiskach komentatorskich w grze FIFA 22. Czy oznacza to, że nie usłyszymy już głosu Dariusza Szpakowskiego podczas rozgrywki na wirtualnej murawie?Komentatorzy w FIFA 22

Wszystko wskazuje na to, że FIFA 21 była ostatnią, w której słyszeliśmy komentarz wyjątkowego Dariusza Szpakowskiego. EA SPORTS postanowiło zmienić obsadę komentatorską, która niestety nie uwzględnia już legendy TVP.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Jak przy każdej podobnej zmianie - powstała masa plotek. Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, jednak w kuluarach mówi się, że na miejsce Szpakowskiego wskoczy Tomasz Smokowski.FIFA 22: polski komentarz

Polski komentarz w serii gier FIFA od zawsze budził kontrowersję. Jedni uwielbiali rozgrywać swoje mecze przy włączonym komentarzu, inni natomiast skupiali się na spotkaniu przy wyciszonych mikrofonach.

Co by nie mówić, Dariusz Szpakowski, za sprawą licznych "wpadek" i przejęzyczeń, stał się postacią kultową. Jego teksty powtarzane były (i są) wielokrotnie, a tak drastyczna zmiana z pewnością tknie nawet największych antyfanów polskiego komentarza.

Kto komentuje?

Jeśli plotki znajdą swoje potwierdzenie, duet komentatorski Jacek Laskowski i Tomasz Smokowski będzie tym, który uatrakcyjni mecze w FIFA 22. Polski komentarz w tej grze może już nigdy nie brzmieć tak samo, mimo to nie należy skreślać nowej propozycji już na starcie.Czas pokaże, czy zmiana komentatora w FIFA 22 okaże się trafna. Przypomnijmy, że zastąpienie Włodzimierza Szaranowicza Jackiem Laskowski również było z początku wyśmiewane, a dzisiaj słuchamy jego komentarza z przyjemnością.


Polecane: FIFA 22 Ratings: przecieki ocen kart piłkarzy w Ultimate Team

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza