FIFA 22: karta Cristiano Ronaldo w Manchesterze United

Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie. W FIFA 22 zagramy kartą Cristiano Ronaldo z Manchesteru United.

FIFA 22 Cristiano Ronaldo w Manchester United


Stało się. Portugalczyk wrócił do klubu, w którym na dobre rozpoczęła się jego piłkarska kariera. To oznacza, że w FIFA 22 będzie możliwość rozgrywania meczy kartą Cristiano Ronaldo z Manchesteru United.FIFA 22: Cristiano Ronaldo w Manchesterze United

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów trybu Ultimate Team. Po oficjalnym już przejściu Portugalczyka do Manchesteru United można ogłosić, że w FIFA 22 zagramy kartą Cristiano Ronaldo z ligi angielskiej.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Informacje o transferze zmieniały się jak w kalejdoskopie i do samego końca nie znaliśmy kierunku, w który uda się CR7. Za sprawą Fabrizio Romano saga została przerwana, a plotki potwierdzone. Portugalczyk wraca do miejsca, w którym zaczęła się jego najlepsza era.Przenosiny wiążą się ze zmianą otoczenia i barw klubowych, co niezmiernie cieszy graczy FIFA 22 Ultimate Team. Cristiano Ronaldo otrzyma kartę z Manchesteru United, a także prawdopodobnym jest, że dodatkowo dostanie kartę OTW, za sprawą jednego z najgłośniejszych transferów tego lata.


Polecane: FIFA 22: komentatorzy. Kogo usłyszymy w grze?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza