Kiedy koniec Odcinka 3 w Akcie 1 w VALORANT?

Kolejny Akt zbliża się nieubłaganie. Gracze nie mogą doczekać się zmian, jednak najpierw musimy poznać datę zakończenia Aktu 1 w VALORANT.

Koniec Aktu 1 w VALORANT


Gracze chcą już poznać zmiany i nowości, które nadejść mają wraz z Aktem 2 w VALORANT. Do tego czasu najpierw musi się zakończyć Akt 1. Kiedy to nastąpi?Data zakończenia Odcinka 3 w Akcie 1 w VALORANT

Riot Games w swoim niedawnym ogłoszeniu potwierdziło opóźnienie zakończenia Odcinka 3 w Akcie 1. To oznacza dłuższe oczekiwanie na kolejny Akt, ale jednocześnie więcej czasu na wbicie lepszej rangi i zdobycie nagród z karnetu bojowego.

Zobacz także: Canyon, czyli nowa mapa w VALORANT?

Twórcy VALORANTA bardzo mocno podkreślają, że Akt 2 będzie czymś niesamowitym. Na swoim Twitterze piszą:Uważamy, że Akt II będzie hitem, ale napotkaliśmy pewne ograniczenia, przy zwiększaniu jakości poziomu rozgrywki.. Dlatego nieznacznie dostosujemy czas rozpoczęcia Aktu.Twórcy przesunęli premierę Odcinka 1 w Akcie 2 o dwa tygodnie, co oznacza zakończenie obecnego sezonu 8 września 2021 r.

Gracze wciąż mogą rywalizować i walczyć o nagrody do 7 września.

Riot potwierdził także, że do tego czasu nadal otrzymywać będziemy dwie misje dziennie i trzy tygodniowo w ramach przepustki bojowej.


Polecane: Serwery PBE w VALORANT tylko dla Ameryki północnej

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza