Możliwość wyłączenia cieszynek będzie dostępna w FIFA 22

Gracze doprosili się innowacyjnej zmiany. W FIFA 22 będzie możliwość wyłączenia cieszynek po golu przeciwnika.

fifa 22 cieszynki po golu

Coś, na co czekali wszyscy fani piłkarskiej gry. EA Sports poszło za głosem fanów serii FIFA i postanowiło zrewolucjonizować wrażenia po padających golach.Możliwość wyłączenia cieszynek w FIFA 22

Frustrujące momenty, które działy się zazwyczaj po bramkach przeciwnika są już przeszłością. Kanadyjska firma poszła po rozum do głowy i w FIFA 22 doczekamy się możliwości wyłączenia cieszynek po bramce przeciwnika.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Wszyscy znamy to uczucie, kiedy po ciężkim i kiepskim meczu, oponent dobijał nas jeszcze długą, złośliwą celebracją. To nierzadko doprowadzało do agresji, która przeradzała się w antypatię do gry.

W tym obrocie spraw, w grze FIFA 22, opcja wyłączenia lub pominięcia cieszynki będzie aż nadto zbawienna. Pozwoli zatem bardziej cieszyć się z gry, a dodatkowo zaoszczędzi nam trochę czasu, który marnowany był na oglądanie tanecznych kroków piłkarzy.Nowe cieszynki w FIFA 22?

Nowe cieszynki w FIFA 22, o ile takowe będą, nie zostały jeszcze ściślej zaprezentowane. Możemy się domyślać, że w związku z nową technologią Hypermotion, prawdopodobnie będą sukcesywnie dodawane.

Premiera gry FIFA 22 zaplanowana została na 1 października 2021 roku. Do tego czasu deweloperzy gry z pewnością poinformują nas o nadchodzących nowościach.


Polecane: Zgranie kart Heroes w FIFA 22 - jakie połączenia ze złotymi kartami?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza