ESL Mistrzostwa Polski z większą pulą nagród. 100 tysięcy złotych do podziału

Jesienna odsłona ESL Mistrzostw Polski zapowiada się bardzo interesująco. Najlepsze drużyny w kraju powalczą bowiem o pulę nagród wynoszącą 100 tysięcy złotych.

ESL Mistrzostwa Polski
fot. ESL


Do tej pory, przez ostatnie trzy sezony, pulą nagród w całym turnieju było 50 tysięcy złotych. Już za kilka tygodni wystartuje sezon jesienny, w którym do zgarnięcia będzie dwa razy więcej - 100 tysięcy złotych.ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021

Najlepsze drużyny Counter-Strike'a w Polsce już za kilka tygodni staną do walki o tytuł mistrza kraju. Dodatkowo, w sezonie jesiennym pula nagród zostanie podwojona. Oznacza to, że drużyny będą się bić o 100 tysięcy złotych, z czego aż 55 tysięcy złotych trafi na konto zwycięzcy.

Zobacz także: Czy najbliższy Major w CS:GO odbędzie się w Sztokholmie? Nowe informacje już niebawem

Jeszcze jedną cenną nagrodą okazuje się być bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek ESL National Championship Global Playoffs oraz na Intel Extreme Masters 2022.Eliminacje ESL MP Jesień 2021

Ciągle można zgłosić siebie i swoją drużynę do otwartych eliminacji, które odbędą się 17 i 18 sierpnia. Tuż po nich, 21 i 22 sierpnia, ruszą eliminacje zamknięte.

Faza finałowa odbędzie się na LAN-ie z udziałem kibiców.


Pula nagród w ESL MP Jesień 2021

  • 1. miejsce - 55 000 złotych
  • 2. miejsce - 25 000 złotych
  • 3-4. miejsce - 10 000 złotych


Polecane: Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza