AVEZ niczym walec przejechało się po przeciwnikach w pierwszym dniu kwalifikacji do IEM

Takie zespoły chcemy oglądać. AVEZ, w pierwszym dniu otwartych kwalifikacji do IEM'a, odprawiło z kwitkiem kilka świetnych europejskich drużyn.

AVEZ Esport
fot. AVEZ Esport


Bardzo udany początek kwalifikacji ma za sobą drużyna AVEZ. Po całym dniu zmagań w otwartych kwalifikacjach do IEM Fall 2021, polska formacja jedzie dalej.AVEZ zagra z MAD Lions

Przetrwali najgorsze, jednak tak naprawdę najważniejsze spotkanie dopiero przed nimi. Po fantastycznym występie w pierwszym dniu otwartych kwalifikacji do IEM Fall 2021, AVEZ musi odpocząć i z chłodną głową podejść do kolejnego pojedynku.

Zobacz także: Kiedy gra Anonymo? Pierwszy mecz po zmianach już jutro

Na drodze do zamkniętych kwalifikacji stanęły im takie zespoły jak South, Copenhagen Flames, MASONIC czy SAW. Wszystkie na całe szczęście udało się pokonać, a to otworzyło furtkę do kolejnego etapu.

Kolejny rywal będzie naprawdę trudny, co tylko podkręci całe widowisko. Widzimy się przed ekranami, aby kibicować AVEZ.Drużyny, które zostały pokonane przez AVEZ:

AVEZ 16:11 Equipo Actimel
16:9 South
25:23 Copenhagen Flames
16:14 MASONIC
16:11 SAW


Ekipa Dawida "pendzelka" Ryczki zagra dzisiaj mecz BO3 z MAD Lions o wejście do zamkniętych kwalifikacji. Start meczu zaplanowany jest na godzinę 18:00.


Polecane: NAVI pokaże dokument o s1mple na Twitchu

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza