Aktor głosowy zdradził, że pracuje przy nowym GTA 6

W mediach społecznościowych gwiazdora pojawiła się informacja, że został zatrudniony do roli aktora głosowego w GTA 6. Czy to oznacza nadchodzącą premierę?

GTA 6


Dave Jackson poinformował swoich fanów, że pracuje wraz z Rockstar przy nowym GTA 6. Czy aktor głosowy powiedział o kilka słów za dużo?Aktor głosowy zdradził informację o nowym GTA 6

Informacja ta nie powinna ujrzeć światła dziennego. Nawet, jeśli prace są na wczesnym etapie, takie dane wypada zachować wyłącznie dla siebie.

Dave Jackson zawiadomił obserwatorów, iż dostał angaż do projektu GTA 6. Według szczegółów z jego notki wynika, że zagra rolę kapitana McClane - policyjnego szefa.Czy powinien mówić o tym na głos czy nie - nie nam oceniać. Fakty są jednak takie, że skoro dostał ofertę dopiero teraz, oznacza to dość wczesny etap pracy nad projektem. To niestety zasmuci fanów serii GTA, gdyż premiera znacznie się przeciągnie.

Jest jeszcze inny scenariusz, który mówi o tym, że McClane, odgrywany przez Dave'a Jackson'a, zostanie nowym bohaterem w GTA Online.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza