CS:GO - Kiedy gra Anonymo? Pierwszy mecz po zmianach już jutro

Nareszcie doczekaliśmy się starcia Anonymo Esports po roszadach w zespole. Pierwszy mecz już jutro na rosyjską organizację Meta4Pro.

Snax Anonymo Esports
fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports


Wakacyjna przerwa Anonymo zakończona. Po wielu perturbacjach, które spowodowane były aż dwoma zmianami, nareszcie wracają do regularnej gry. Pierwszym przeciwnikiem rosyjska drużyna Meta4Pro.Kiedy pierwszy mecz Anonymo?

Powroty zawsze bywają ciężkie. Nie wiemy jak radzi sobie aktualny skład Anonymo, ponieważ czasu na treningi mieli naprawdę niewiele. Na ich szczęście, pierwszym przeciwnikiem będzie zespół, dla którego występ w lidze (według danych z HLTV.org), będzie debiutem na scenie CS:GO.

Anonymo vs
17:00 | BO3
Meta4Pro


To oczywiście z góry stawia Polaków w roli faworytów. Mimo wszystko nie należy lekceważyć rywala, gdyż przez brak informacji o ich grze, mogą sporo namieszać dzięki zaskoczeniu.Wydarzenie, w którym Anonymo bierze udział, nazywa się Gjirafa50 Masters League Season 2. Wśród zaproszonych ekip znajdziemy między innymi: eSUBA, NAVI Junior, forZe, Endpoint czy Copenhagen Flames. Pula nagród to nieco ponad 17 tysięcy dolarów, a cztery najlepsze zespoły otrzymają zaproszenie na finały LANowe.

Mecz zaplanowany jest na 29 sierpnia na godzinę 17:00 i rozgrywany będzie systemem BO3.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza