Finał nie dla Illuminar. HEET mistrzami PLE.GG: VALORANT Nations Circuit

 

illuminar gaming valorant

To koniec inauguracyjnych rozgrywek w VALORANT od Polskiej Ligi Esportowej. Do historii przeszedł pierwszy sezon PLE.GG: VALORANT Nations Circuit, którego mistrzami została węgierska drużyna HEET.


Illuminar Gaming bez tytułu mistrzowskiego

Walka w meczu finałowym zapowiadała się bardzo obiecująco dla polskiej formacji. Dobry początek i finalnie wygrana mapa Split wynikiem 13:9 zwiastowała rewelacyjne wyniki na kolejnych mapach.

Zobacz także: VALORANT Mobile - gra od Riot Games na urządzeniach mobilnych

Niestety, nie bez powodu to drużyna HEET przed rozpoczęciem spotkania stawiana była w roli faworyta. Dalsza część finału nie układała się po myśli Illuminar Gaming.


HEET mistrzem PLE.GG: VALORANT Nations Circuit

Kolejne mapy były już dziełem malowanym pędzlami zawodników HEET. Takim samym rezultatem jak na mapie pierwszej, HEET pokonało Polaków na Icebox. W dalszej części - na Ascent - zaprezentowali identyczny performance. Czwarta mapa - Bind - okazała się mapą decydującą, gdyż węgierski zespół nie przerwał swojej dominacji i finalnie zamknął spotkanie wynikiem 13:8.

Węgierska drużyna HEET została mistrzem pierwszego sezonu PLE.GG: VALORANT Nations Circuit. Na konto ekipy trafiła nagroda pieniężna w wysokości 12,5 tysiąca złotych.


Wyniki finałowego spotkania Illuminar Gaming vs HEET

  • Split - 13:9 (iHG)
  • Icebox - 13:9 (HEET)
  • Ascent - 13:9 (HEET)
  • Bind - 13:8 (HEET)

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza