PLE.GG VALORANT Nations Circuit - kto zostanie mistrzem inauguracyjnych rozgrywek?

 

PLE.GG VALORANT Nations Circuit
fot. Polska Liga Esportowa

Czeka nas weekend pełen zmagań. PLE.GG VALORANT Nations Circuit wkracza w decydującą fazę, która wyłoni tę jedną, najlepszą drużynę. Kto okaże się mistrzem inauguracyjnych rozgrywek?PLE.GG VALORANT Nations Circuit

Ligowe zmagania już za nami. Wielu wrażeń dostarczyły nam takie ekipy jak MAD GOD'S PACT, Illuminar Gaming czy czeskie Team Sampi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kilku powodów. Po pierwsze okazało się, że jest duża grupa ludzi, która czekała na taką inicjatywę. Po drugie dlatego, że to jeden z pierwszych projektów, które udało nam się uruchomić w cyklu, który obejmuje nie tylko Polskę, ale również część Europy Środkowo-Wschodniej, za którą odpowiadamy, a po trzecie dlatego, że rozgrywki stoją na bardzo wysokim poziomie

podkreśla Grzegorz Szabla, senior brand manager RIOT Games.

Czas w takim razie zająć się formułą turniejową rozgrywek, która to wyłonić ma mistrza odsłony inauguracyjnej PLE.GG VALORANT Nations Circuit.

Faza playoff rozpoczęła się dzisiaj o godz. 18.00 meczem Illuminar Gaming kontra eSuba. Czesi będą chcieli pokazać wyższość nad rywalem, jednak to polska ekipa wydaje się być faworytem.

Drugi mecz ćwierćfinałowy to pojedynek XPG Invicta przeciwko Team Sampi. Tutaj sytuacja jest zgoła inna. To nasi południowi sąsiedzi są na wygranej pozycji, jednakże polska formacja nie podda się bez walki.W półfinałach czekają już na swoich oponentów zespoły MAD DOG'S PACT oraz HEET. Rywalem Polaków będzie zwycięzca meczu iHG i eSuba, Węgrzy natomiast podejmą rękawicę z wygranym XPG Invicta vs Team Sampi.


Kiedy finał PLE.GG VALORANT Nations Circuit?

Wielki finał rozgrywek zaplanowany jest na niedzielę 6 czerwca br. Finaliści zmierzą się ze sobą w formacie Best of Five (BO5). Kto komentuje rozgrywki?

Głównymi komentatorami PLE.GG VALORANT Nations Circuit będą  Krystian „Terp” Terpiński, Dominik „Nero” Dąbrowski, Tomasz „Magvayer” Filipiuk, Radek „Mad1” Florkowski oraz Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk. Co ciekawe, finałowy mecz skomentuje dobrze wszystkim znany Piotr „Izak” Skowyrski, który dodaje:

Śledziłem poczynania drużyn i wiem, że emocji w VALORANT nie brakuje. Kibice żyją i pasjonują się tymi meczami, także z pewnością ja też będę mógł do tego świata trochę wejść.

Transmisja finałowych starć PLE.GG: VALORANT NATIONS CIRCUIT na Twitch i w Polsat Games.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza