Nowa rola w Among Us? Kim jest tajemnicza trzecia postać?

nowa rola jester w among us

 Among Us rozwija się w ostatnich miesiącach bardzo prężnie. To z kolei zmusza twórców gry do natychmiastowych działań i prac nad aktualizacjami. W Among Us ma pojawić się nowa rola. Kim jest tajemnicza trzecia postać?Nowa rola w Among Us

Nie od dziś mówi się, że brakuje w grze postaci, która wspierać będzie Crewmateów w walce z Impostorami. Na przeciw temu wychodzą plotki, które głoszą iż w niedalekiej przyszłości zobaczyć mamy w grze trzecią rolę, która tymczasowo wśród graczy nosi nazwę Jester.

Zobacz również: Jak narysować postać z Among Us? Krok po kroku rysujemy ImpostoraDeweloperzy gry wspominali, że mieli i mają nadal pomysły na urozmaicenie rozgrywki poprzez dodanie nowych ról czy postaci w Among Us, jednak priorytetowo traktują obowiązki z wprowadzeniem do gry wszystkich zaplanowanych aktualizacji (więcej o niej znajdziesz w tym artykule).

Zobacz również: Ilu graczy gra w Among Us w 2020 roku?Pojawia się pytanie, czy rzeczywiście potrzebna jest nowa rola w Among Us, która pomagać będzie Crewmate'om, kiedy już teraz Impostorzy mają niemałe problemy w walce z resztą "dobrej" załogi.

among us jester detective

Nad funkcjonalnością tej nowej, trzeciej roli w Among Us z pewnością trzeba sporo pomyśleć, niemniej jednak kim by ona nie była wprowadziłaby nieco odświeżenia w monotonnych walkach Impostorów z Crewmate'ami.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza