Nadchodzi nowy update do Among Us! Nowa mapa i system znajomych!

 

among us nowy update new update

Do Among Us zawitać ma nowy update, który zdecydowanie ma polepszyć jakoś rozgrywki i utrudnić cheatowanie oszustom. Co oprócz tego znajdzie się w aktualizacji? Czy będzie to nowa mapa?
Among Us Update

Jak podaje na Twitterze deweloper gry, najbliższa aktualizacja ma sprawić, aby oszukiwanie w grze było jeszcze bardziej utrudnione. Łatka ma załatwić sprawę cheatowania w Among Us.

Jak się jednak okazuje, kolejne aktualizacje mają wprowadzić do gry coś zupełnie innego. Czy doczekamy się finalnie nowej mapy w Among Us?


Among Us - mapa The Skeld. Poradnik pomieszczeń

Mapa The Skeld w Among Us to pierwsza, podstawowa mapa stworzona do gry. Jeśli gracie namiętnie...Among Us - nowa mapa, aktualizacja

Według jawnych informacji, w kolejnych update doczekamy się kilku ciekawych nowości. Już teraz wiemy, że niedługo zobaczymy w grze takie rzeczy jak:

  • naprawa problemów z serwerami
  • wsparcie gry dla daltonistów
  • system znajomych
  • nowa mapa
  • i jeszcze więcej (o czym nie ma konkretnych informacji)
Patrząc na aktualną sytuacje związaną z grą można śmiało stwierdzić, iż twórcy robią wszystko co mogą, aby zatrzymać graczy przy Among Us, jednocześnie ciągle zdobywając nowych użytkowników. Miejmy tylko nadziej, że sama gra będzie bardzo długo wspierana i rozwijana.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza