Wraca Ekstraklasa Games! Zmagania profesjonalistów w FIFA 21

 

ekstraklasa games fifa 21

Widowisko zmagań profesjonalnych graczy FIFA wraca na wielkie ekrany. Już w grudniu startuje kolejna, trzecia już edycja "Ekstraklasa Games" w FIFA 21.Ekstraklasa Games FIFA 21

Ekstraklasa Games to wirtualne rozgrywki piłki nożnej, prowadzone w grze FIFA 21. Już tego grudnia rozpoczną się pojedynki "prosów" w Ekstraklasa Games FIFA 21. Rozgrywki pod patronatem polskiej Ekstraklasy w tym sezonie zmienią nieco formułę. Szczegóły nie są jeszcze znane i ujawnione zostaną w drugiej połowie listopada.- E-sport to przyszłość. W dzisiejszym świecie jeśli stoisz w miejscu, to robisz dwa kroki wstecz. Pokazywaliśmy już turnieje, gdzie zawodnicy rywalizowali w CS-a, LoLa, World of Tanks. Teraz czas na FIFA 21! Ekstraklasa Games to znakomite uzupełnienie jednego z naszych sztandarowych produktów, czyli piłkarskiej Ekstraklasy. Chcemy dotrzeć do pokolenia xd, które w tej chwili jest wykluczone przez wszystkich nadawców. Mimo że TVP Sport jest najlepiej oglądanym kanałem sportowym w Polsce, nie zamierzamy spoczywać na laurach – powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

źródło: https://ekstraklasa.org/aktualnosci/nowy-sezon-ekstraklasa-games-w-tvp-sport-15096

ekstraklasa games fifa 20 el polako
Źródło: Polsat Games


Turniej prowadzony będzie na antenach TVP Sport, z którym Ekstraklasa Games kontynuuje współpracę. Nowa formuła turnieju ma ponoć bardziej odpowiadać samym zawodnikom i kibicom, gdyż do jej tworzenia wykorzystane były głosy osób ze środowisk esportowych. Ekstraklasa Games w FIFA 21 oficjalnie wystartuje w grudniu, a do tego czasu na antenach TVP pojawiać się będą wspólne projekty, pierwszy pod hasłem: "FIFA 21 Ekstraklasa 1 vs 1”.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza