Nowa operacja w CS:GO? Wielka aktualizacja w najbliższych dniach?

 

nowa operacja cs go

O nowej operacji w CS:GO nie mówi się zbyt dużo. Generalnie temat mocno ucichł i gracze przestali wierzyć, że cokolwiek się w tej kwestii zmieni.Nowa operacja w CS:GO?

Ostatnia operacja (Shattered Web) pojawiła się w CS:GO dokładnie 19 listopada 2019 roku. Oznacza to, że już niebawem minie rok od startu ostatniej operacji w CS:GO.

Gracze CS:GO są przyzwyczajeni do faktu, iż Valve nie kwapi się do rychłego wypuszczania aktualizacji w CS:GO na lewo i prawo, tym bardziej jeśli chodzi o nowe operacje. To niestety przekłada się na mały kontent dla graczy w trakcie trwania całego roku kalendarzowego.Ostatnimi pogłoskami o jakimkolwiek większym update'cie były wycieki o rzekomym wydaniu silnika Source 2 w CS:GO (więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule: CS:GO Source 2 nadchodzi? Nowe tryby, otwarta beta. Co wiadomo o nowym silniku?

Jak się okazuje, użytkownicy Twittera zaczęli szukać informacji na własną rękę. Dowodami pochwalił się użytkownik o nicku Hollandje97, który wrzucił zdjęcia z informacji, które potwierdzają zmiany na serwerach/w bazie danych CS:GO, które są bardzo zbliżone do tych, które publikowane były tuż przed wypuszczeniem operacji Shattered Web. Nowa operacja w CS:GO coraz bliżej?

Zobacz także: Komenda na Aimbot CS:GO. Jak działa legalny, darmowy cheat?

Informacje te potwierdził kolejny użytkownik posługujący się pseudonimem Nors3. Stwierdził, że sama operacja została już potwierdzona przez Valve (twórców gry) i ma w niedługiej przyszłości pojawić się na serwerach.Brzmi nieźle. Ostatnie zdanie w jego wypowiedzi sugeruje, iż sam update ma pasować do zimowej scenografii. Czy Valve wykorzysta chętnie fakt spadku popularności Valoranta i ponownie zaskoczy graczy nową operacją w CS:GO? Czy obecna sytuacja na świecie postawiła pracowników Gabe'a Newelle'a na nogi, aby przyciągnąć do swojego tytułu nowych graczy? Czas pokaże, miejmy nadzieje, że plotki znajdą potwierdzenie i niedługo spotkamy się na serwerach z zupełnie nowymi "zabawkami".

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza