Skiny CS:GO w CS2. Czy skórki przechodzą na nowego Counter-Strike 2?

Skiny CS GO w CS2

Czy skiny CS:GO przechodzą do CS2? To pytanie pojawiało się zdecydowanie najczęściej, kiedy była mowa o nadchodzącej zmianie silnika na Source 2. Jak to rzeczywiście z tym będzie?Skiny CS:GO w Counter Strike 2. Jak to wygląda?

Sprawa wirtualnych przedmiotów była omawiana niejednokrotnie. Skiny CS:GO o tak dużej wartości nie mogły po prostu zniknąć z obiegu. Zastanawiano się czy Valve będzie miało na to swoje obejście, czy zdecyduje się na najbardziej prawdopodobny ruch i po prostu przeniesie wszystkie skiny do CS2. Nikt nie mógł zostać poszkodowany, a już zwłaszcza posiadacze tak drogich skórek jak np. AWP | Dragon Lore czy AK-47 | Case Hardened Blue Gem.

Czy skiny z CS:GO przechodzą do CS2?

Finalnie stanęło na tym, że skiny CS:GO przechodzą do CS2. W tej kwestii nie zmieni się nic. No prawie, bo zostały po prostu ulepszone i będą wyglądać jeszcze lepiej, a to za sprawą nowych materiałów dostępnych w silniku Source 2. - Nie tylko zachowacie wszystkie przedmioty zgromadzone przez lata, ale każdy z nich będzie prezentował się atrakcyjniej dzięki oświetleniu i materiałom silnika Source 2. Prócz obsługi starszych modeli i wykończeń, wszystkie standardowe bronie otrzymały ulepszone modele w wysokiej rozdzielczości, na czym skorzystają niektóre wykończenia broni - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Valve.

Jak wyglądają skiny w CS2?

W kwestii wyglądu nie zauważymy ogromnych zmian na klasycznych skinach do broni, natomiast urodziwy wygląd zyskają na pewno noże z CS:GO, które dzięki lepszemu oświetleniu mogą zwiększyć swoją wartość. Na wierzch wychodzą drobne detale, które w wersji Global Offensive nie były widoczne.AWP Dragon Lore w CS2
AWP Dragon Lore w CS2

AWP Mortis CS2

AWP Wildfire CS2

Wszystkie informacje o Counter Strike 2 znajdziesz w specjalnie przygotowanej zakładce.

1 Komentarze

Nowsza Starsza