CS2 Beta - jak zagrać w Counter-Strike 2?

CS2 Beta jak zagrać

Counter-Strike 2 to póki co czas wielu testów. Valve rozpoczęło wysyłanie zaproszeń do bety CS2, ale na dostęp przyjdzie nam trochę poczekać.Counter Strike 2 Beta

Wersja beta gry CS2 potrwa dobre kilka miesięcy. Do tego czasu wszyscy gracze CS:GO otrzymają swoje zaproszenia, ale na ten moment tylko nieliczni mogą zalogować się na serwery z nowym silnikiem.

Jak zagrać w betę CS 2? Na to pytanie próbują sobie odpowiedzieć wszyscy fani strzelanki, którzy zostali pominięci przez Vavle w wyborze pierwszych testerów do nowego CS na silniku Source 2.

Jak dostać betę CS 2?

Coś takiego jak "CS 2 beta key" nie istnieje, nie dajcie się nabrać. W sieci pojawia się masa nieprawdziwych informacji, których celem jest wyłudzenie danych dostępowych do konta. Jedyna słuszna droga, aby otrzymać dostęp do bety Counter Strike 2 to zaproszenie otrzymane bezpośrednio od Valve w menu CS:GO.

Po zalogowaniu się do Global Offensive wyskoczy na środku ekranu okno, które zawiera komunikat o przyznaniu dostępu do CS2 beta. Jest to jedyna opcja zagrania na silniku Source 2. Jeśli do tej pory nie zobaczyliście podobnego komunikatu - spokojnie, Valve wysyła zaproszenia do bety stopniowo i zapewne niebawem trafi ono także do was.Zaproszenie do CS2 Beta
Zaproszenie do CS2 Beta

Kiedy będzie CS 2?

Na oficjalną premierę gry Counter-Strike 2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Valve zapowiedziało, że CS2 pojawi się latem 2023 roku. Do tego czasu potrwają testy beta, które mają za zadanie wyeliminowanie jak największej ilości błędów.


Wszystkie informacje o Counter Strike 2 znajdziesz w specjalnie przygotowanej zakładce.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza