Permitta eSports kończy współpracę z dotychczasowym składem CS:GO

Pojawił się oficjalny komunikat organizacji Permitta eSports, w którym ogłoszono koniec współpracy z obecnym, polskim składem CS:GO.

Permitta CS GO
fot. Permitta eSports


Polski skład CS:GO opuszcza organizację PermittaSamo pojawienie się na IEM Katowice 2023 nie wystarczyło. W ciągu 3-miesięcznej przygody gracze Permitty pokazali się z dobrej strony, jednak brakowało stabilności i osiągów esportowych, których wymaga organizacja.

Za sprawą zwycięstwa w ESL Mistrzostwach Polski wywalczyli zaproszenie do fazy Play-In IEM Katowice, lecz ich udział w samym wydarzeniu był bardzo marginalny - pożegnali się z turniejem po dwóch przegranych spotkaniach. Podobnie było z ESL Pro League Season 17 Conference, tam zajęli 9-12 miejsce po porażkach z 9INE i Falcons. Niezadowalające wyniki zmusiły włodarzy do rozpatrywania nowych opcji dla swojej drużyny. Organizacja Permitta poprzez wiadomość w mediach społecznościowych ogłosiła koniec współpracy z aktualną piątką.

- Chcielibyśmy ogłosić, że z końcem tego miesiąca kończy się współpraca z obecnym składem CS:GO. Zawodnikom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej organizacji i przyczynienie się do jej rozwoju - napisano w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

Skład Permitty wyglądał następująco:

  • Rafał "iso" Tync
  • Mateusz "casey" Jarząb
  • Dawid "Layner" Falczyński
  • Patryk "olimp" Woźniak
  • Rafał "sNx" Snopek

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza